Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > RUSKI TRAKTORI > MTZ - Minsk Traktorski Zavod Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 13-04-17, 22:55   #1891
bduda
Polako se zagrijava

bduda avatar

Član foruma od: 24.11.2013
bduda je na dobrom putu
Početno Re: Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

Citiraj:
Prvotno napisano od savoris Vidi poruku
Eto to su ti simptomi.
Ali ulje nigdje ne curi iz cilindra
Citiraj:
Prvotno napisano od zjockoo Vidi poruku
Hahahah, dobra

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
bduda je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 13-04-17, 23:34   #1892
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Curi , samo ti to ne vidiš
Nepročitano 15-04-17, 22:00   #1893
bduda
Polako se zagrijava

bduda avatar

Član foruma od: 24.11.2013
bduda je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od savoris Vidi poruku
Curi , samo ti to ne vidiš
Prelijeva preko manšete iz jednog crijeva u drugo?

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
bduda je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-04-17, 23:52   #1894
savoris
Super Moderator

savoris avatar

savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Vidiš da si naučio zanat
Nepročitano 31-07-17, 11:18   #1895
brko
Polako se zagrijava

brko avatar

Član foruma od: 15.11.2013
brko je na dobrom putu

bio danas kod vulkanizera trebam na 52 jku mjenjat prednje gume sada su 7,50-20 a ja hoću dati 11,2-20,,zadnje su 13,6-38,kaže on da nestavljam te 11,2-20 da mi nešto ne potrga u prednjoj vuči zbog usklađivanja zadnjih točkova sa prednjim,da li je to bitno zbog tog omjera ili to može ići
brko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-08-17, 01:22   #1896
nino1005
Početnik

Član foruma od: 28.02.2017
nino1005 je na dobrom putu

Postovanje svima,
Dakle danas sam kupio 82ojku 85. Godiste pali ko mina radi ide nista ne nabija ni struze kolko sam uspio primjetiti ali me nervira sta mjenjac plese na sve strane,nisam nikad rusa vozio al da iz pet pokusaja jednom ubacim u brzinu i to jedva me ubija u pojam. Jel komlpicirano to za sloziti? I jos me zanima buduci da nema rucne kocnice kako stati na nizbrdici ili krenuti uzbrdo s mjesta bez kung fu poteza? Mozda su amaterska pitanja ali neznan a vidim da ovdje ljudi medjusobno pomazu pa reko da pitam
nino1005 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 17-08-17, 23:25   #1897
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Pa skini ručicu i vidi u njoj šta se pohabalo , vjerovatno onaj kuglasti dio se razglamao i onaj poprečni štift šeta po rupama.
Malo navariš , malo obrusiš i onda brzine dođu na svoje mjesto.
Nepročitano 18-08-17, 08:12   #1898
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Ručna bi trebala biti mala ručica (za ruse jako mala) na desnom blatobranu kad stisneš nožne tu ručicu digneš i pustiš nožne kad hočeš isključiti stisneš nožne .
Nepročitano 18-08-17, 09:29   #1899
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od nino1005 Vidi poruku
I jos me zanima buduci da nema rucne kocnice kako stati na nizbrdici ili krenuti uzbrdo s mjesta bez kung fu poteza? Mozda su amaterska pitanja ali neznan a vidim da ovdje ljudi medjusobno pomazu pa reko da pitam
pa imaš ručni gas
Nepročitano 18-08-17, 10:11   #1900
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Možda nema ručni gas jer je na lijevoj strani pa smeta kod ulaska u kabinu pa ga ljudi maknu . Ja sem ga prebacil na desnu stranu i kod siliranja u mjestu nisem trebal uči u traktor jer je brava za paljenje, ručica za uključiti kardana i gas bilo na desnoj strani ..

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
BELARUS opća rasprava mario RUSKI TRAKTORI 2272 19-11-17 21:47
prodajem belarus t 40!!! t40sb Ponuda 6 31-10-12 20:17

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 21:42.