Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Carraro Antonio carraro 7500

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 31-08-16, 17:29   #11
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Antonio carraro 7500

Pitanje je jel ima dijelova. Koliko vidim to je zračno hlađeni motor. Imal je poznanik 35-taka (zračno hlađenog 2-cilindraša) tam negdje do konca 80-tih i rekel je da je već onda bilo teško za dijelove.

Posljednje uređivanje od ZJ : 31-08-16 at 18:50
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 31-08-16, 18:22   #12
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

To se i ja pitam. Nije mi jasno kako je došlo do toga da takav traktor stoji vani 22g a ima oko 40g što znači da je sa cca 20g ostavljen a to bi još trebao biti dobar traktor.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 31-08-16, 21:13   #13
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nemreš to složiti za 5 iljada kuna da na nekaj liči, jedino ako je mehanički ispravan. To najvjerojatnije nije čim stoji tolike godine.

Ako je tak kak mislim kunu kila je plafon kaj to vrijedi s tim da se treba dobro bobama opskrbiti ako se u to ulazi i to samo u slučaju da je motor neispravan plus ovo ostalo kaj se vidi s slike.
A pitanje kaj poslije s tim kad se složi. Prodati nema šanse nikad, a ako nekaj vitalnog u mjenjaču rikne ..... najbolje odmah vočku posaditi da se ima gdje parkirati.
Nepročitano 31-08-16, 23:33   #14
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

5000€ sam ja predviđao.

Nepročitano 01-09-16, 00:40   #15
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Za 6 hiljada eura biraš kaj hočeš, a nejdeš se s ovim zafrkavati.
Nepročitano 01-09-16, 00:46   #16
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Ma niti neću

Nepročitano 12-03-17, 00:06   #17
Tiatoni
Početnik

Član foruma od: 11.03.2017
Tiatoni je na dobrom putu

Da problem je u tome da nisi ni imao priliku. Uglavnom trktor radi i to sve od servo volana do svih pogona za nevjerovati. Uglavnom svi sretni zadovoljni
Tiatoni je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-01-19, 22:19   #18
Tomot3
Početnik

Član foruma od: 29.07.2018
Tomot3 je na dobrom putu

Kod carrare nema problema sa mjenjacem ja imam 3500 4x4 72 godinu
Tomot3 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 00:05.