Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Peradarstvo Indijska patka
Peradarstvo Sve o grani stočarstva koja se bavi uzgojem pernatih životinja sa ciljem dobijanja mesa, perja i jaja.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 20-06-16, 11:55   #31
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajan
Početno Re: Indijska patka

Kad te patke počnu jest puževe ? Ja svojima najprije dam dva vinogradara. I nikaj. Pobjegli puževi, a one su Patke trkačice .
Dam danas golaće,. a one ni pogledat ....
zgzac je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 20-06-16, 13:33   #32
bmjoja
Aktivni Član

bmjoja avatar

Član foruma od: 17.03.2016
bmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu auru

Samo ti njih pusti u vrt i ostavi.
Nepročitano 20-06-16, 13:47   #33
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Citiraj:
Prvotno napisano od zgzac Vidi poruku
Kad te patke počnu jest puževe ? Ja svojima najprije dam dva vinogradara. I nikaj. Pobjegli puževi, a one su Patke trkačice .
Dam danas golaće,. a one ni pogledat ....

Ne dela ti se to tak sinek.
One su za sada još uvijek u tebe gosti.
A kak stvari, ko što se da zaključiti stoje - pristojni gosti.
Koji ne grabe gramzivo, nego čekaju da ih se nutka.
A sa gostima znaš kak to ide - fini escajg, fina klopa - si se potrudil? Nisi im valjda sam tak, hitil pred njih, ko kakvim prosjacima, i to bilo koje - za početak odi sa onima sočnima, debelima crvenima. Tak da one steknu dojam da ih cijeniš i poštuješ. Da se lakše udomaće i prihvate novi dom. E, kada prihvate novi dom, onda slijedi taktika - ide kura izgladnjivanja koja ih postroji na mjesto - u radnu okolinu - nema đabe ranit ih, prvo same, pa ako im usfali, nadodaš im iz svoje smočnice.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-06-16, 13:49   #34
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Tko zna zna a kak hraniš kokoši ??
Nepročitano 20-06-16, 13:51   #35
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

A nemam....samo pjetla - njemu dam da kljuca.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-06-16, 13:51   #36
puknuti
Gost

ja pak mislim da im treba pokazati kak se to jede , kak i djeci lizati sladoled
  Odgovori s citatom
Nepročitano 20-06-16, 14:05   #37
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajan

Samo su vam zajebancije na pameti, a ja već nož brusim ....
puknuti.... Tebe, ak ikada vidim u životu .... stal ti bum na nogu ! A nisam ti ja ko Zagorski puran, više sam ko Pazinac
zgzac je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-06-16, 14:42   #38
bmjoja
Aktivni Član

bmjoja avatar

Član foruma od: 17.03.2016
bmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu auru

A mozda ti one ne vole puzeve s brega,jer su mrsavi,dosada su bile v ravnici de su debeli
Nepročitano 21-06-16, 20:06   #39
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Moj jadni i ubogi otac im lovi puževe i oni ih tamane, samo kaj ja mislim da pretjeruje.
Još uvjek se nisu pripitomile pa su u karanteni do daljnjega ali kroz koji dan idu na probni rad.
Nepročitano 21-06-16, 20:55   #40
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Normalno da vrijedan čovjek hrani prinovu po tebi bi bile gladne i žedne

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 08:02.