Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > RUSKI TRAKTORI BELARUS opća rasprava
RUSKI TRAKTORI MTZ, LTZ, VTZ i ostali ruski traktori

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 08-09-17, 18:57   #2271
Nikola59
Početnik

Član foruma od: 08.09.2017
Nikola59 je na dobrom putu
Početno Re: BELARUS opća rasprava

Postovani
Mozee li mi netko objasniti zasto mi rucica za ukljucivanje kardana u mtz 52 slobodno se pomjera napred i nazad a kardan mi je stalno ukljucen i ne mogu ga iskljuciti, cemu sluzi rucka kraj desnog blatobrana koja ima tri zareza
Pozdrav i hvala
Nikola59 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 08-09-17, 21:48   #2272
savoris
Super Moderator

savoris avatar

Član foruma od: 14.12.2007
savoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebesavoris može biti ponosan na sebe

Vjerovatno pukla viljuška ili ispala iz ležišta , to možeš da zaviriš odozgo kroz rupu od papuče blokade , tu je najlakše vidjeti šta je a ako je potrebna neka intervencija unutra moraš skinuti poklopac mjenjača.

Ručica pored blatobrana.
Skroz gore prema sebi - ukočen (blokiran) , znači izlazna osovina je zakočena.
Na sredini , isključen ali izlazna osovina ostaje u slobodnom hodu.
Sasvim dole , uključen kardan.

A na ovoj ručici koja ti ne radi biraš režim kada kardana , direktno na motor ili preko mjenjača .
Nepročitano 19-11-17, 20:47   #2273
tculetic
Polako se zagrijava

Član foruma od: 28.01.2013
tculetic je na dobrom putu

da li tko zna razliku izmedju mtz 952.4 i 952.5
tculetic je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano Jučer, 09:41   #2274
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok će uskoro postati poznatMajok će uskoro postati poznat

Jučer sam promijenio termostat na 820 jer mi se učinilo da motor radi malo previše hladan.Odnosno što god da je radio u zadnje vrijeme nije temperatura išla preko 65 stupnjeva.I to u ljetnoj žegi.I promjenim ga jučer i odem poslije kiše iskopati i dovesti malo zemlje za silos,i opet ista stvar!U dva sata posla nije mogao dignuti temperaturu na više od 50 stupnjeva.A prije toga je u par minuta rada na leru dizao na 80 i tu je stala i nije mrdala više ni dolje ni gore bez obzira što radio.Jel moguće da da termostat ne dosjeda dobro u ležište ili što drugo?Ja sam očistio ležište prije montaže tako da stvarno neznam što drugo može biti.Ima tko kakvu ideju?
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Mtz 52-82 (popularni BELARUS) savoris MTZ - Minsk Traktorski Zavod 2063 07-08-18 17:03
Balirke za kvadratne bale , opća rasprava zoran Balirke 2113 04-07-18 22:10
prodajem belarus t 40!!! t40sb Ponuda 6 31-10-12 19:17

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:47.