Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Štore štore 504 štelanje dizni

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 10-06-18, 21:53   #31
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: štore 504 štelanje dizni

Nebi baš rekel da je s ovom bil taj slučaj, jer se gorivo nije dizalo u cijevi (bila su prozirna crijeva) kad bi se rukom pumpalo.
No, nema veze: nije valjala, zamijenili smo ju...iako traktor nikad nije stal radi nje.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 10-06-18, 22:14   #32
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Rekoh ja još u startu http://poljoprivredni-forum.com/show...33&postcount=7
Ali ako traktor uspije upaliti nije problem u pumpi ni u dizama. Ja isto mislim da je problem vezan za gorivo.
Kaj se događa nakon kaj krepa, kak onda upali?

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
postoje pumpe koje rade s jednim ventilom ili nijednom
Danas svega vraga postoji ali u originalu na ovim modelima motora ne. Tu je klasična dobavna pumpa s dva ventila i pvp s jednim dvoradnim. Neki od njih su još opremljeni ventilom na rezervaru popularno nazvanim pipica goriva.
Nepročitano 11-06-18, 07:11   #33
mrki12
Početnik

Član foruma od: 15.10.2016
mrki12 je na dobrom putu

ja misim da je problem u pumpi jer sam probo spojit dizne naopako i verglat.Baco mi je na naftu samo na prvu a na druge dvije nije....mislim da pumpa nemoze nadrukat goriva koliko treba..
mrki12 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-06-18, 08:38   #34
bmjoja
Aktivni Član

bmjoja avatar

Član foruma od: 17.03.2016
bmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu auru

Probaj zamjenit mjesta diznama ona koja je bacala stavi tamo gdje nije .

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 13:46.