Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Internacional International

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 13-05-18, 07:41   #361
krunoslav7
Polako se zagrijava

krunoslav7 avatar

Član foruma od: 12.08.2012
krunoslav7 je na dobrom putu
Početno Re: International

Citiraj:
Prvotno napisano od seljačina Vidi poruku
Ok....dakle u kočnice mogu dolit transhidrol.....
https://jumboiskon.tportal.hr/downlo...f-43710476284d
krunoslav7 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 18-05-18, 12:20   #362
john9
Početnik

Član foruma od: 27.10.2017
john9 je na dobrom putu

dal netko možda ima shemu hidraulike na case 4230 da pošalje ili stavi ovdje
Inače problem je šta hidraulik počne dizat malo i stane,kao da preskoči i dalje napinje,čuje se pumpa kako radi ali dalje ne diže pa da vidim sliku nacrta kako to funkcionira
john9 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 27-05-18, 15:29   #363
seljačina
Regularni Član

Član foruma od: 26.08.2012
seljačina je na dobrom putu

844 as....stigla pumpa hid.....stavim i hidraulika diže...ali problemi sa volanom...kad stojim nemogu motat....nekad dela normalno ...uglavnom šteka...sa starom pumpom je radio super i ta druga pumpa je ok..radi se o tandem pumpi...??
seljačina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-05-18, 06:47   #364
krunoslav7
Polako se zagrijava

krunoslav7 avatar

Pozz,probaj ozračiti na cilindru volana ispod prednjeg mosta,trebao bi imati mali šarafič na klipu(cilindru),ako bude isto onda na filteru hidraulike,isto bi trebao biti šaraf ali veči,ako opet bude isto onda zovi hak,šalim se,ja sam na svom ihcu mijenjao pumpu upravo zbog volana i nisam ništa napravio,bilo je isto kao i sa starom pumpom,pa sam stavio nazad staru i prodao novu,pošto je stara boschova a nova je bila neka talijanska,problem je bio u tvrdom volanu,stavio sam prednji utovarivač i volan proradio normalno i sad radi na mjestu,savjetovali su mi majstora za popravak orbitrola,vele treba promjeniti gumice,eto ja riješio bez majstora,kod tebe ako je sa starom radio ispravno onda nije greška u orbitrolu nego vjerovatno negdje ostaje zrak,zato probaj nekako namjestiti posudu ispod prednjeg mosta i probati ozračiti,traktor radi i trebalo bi motati volanom,napiši jesi li uspio i kako,pozz
Nepročitano 08-06-18, 14:38   #365
seljačina
Regularni Član

Član foruma od: 26.08.2012
seljačina je na dobrom putu

Hvala na savjetima...s vremenom volan radi bez poteškoća...nisam imao vremena odzračivati...mada sam to dva puta već napravio ali bez nekih rezultata...molio bih te podatak o mjeraču ulja u hid....tj. koliko cm odgornjeg ruba do neke srednje mjere....imam samo vijak sa odzračnikom..
seljačina je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 09-06-18, 08:00   #366
krunoslav7
Polako se zagrijava

krunoslav7 avatar

Pozz,dužina mjerača od gornjeg ruba bloka ili od donjeg ruba čepa bez navoja iznosi 10.cm za max i 11.cm za minimum,moj ihc je uvijek sa manjkom ulja jer mi izbaci ulje upravo na tom šarafu koji ima filter na sebi,sad jel je neki problem sa hidraulikom ili je to jednostavno zato što se mijenjaju ulja kada priključuješ razne tuđe priključke,balirka,omatač,kalač,prikolica i drugi hidraulični priključci

Posljednje uređivanje od MUHA : 13-06-18 at 07:27 Razlog: Nepotreban citat
Nepročitano 30-06-18, 14:21   #367
zokac1987
Polako se zagrijava

Član foruma od: 28.08.2010
zokac1987 je na dobrom putu

Pozz,zanima me cemu sluzi rucica pored volana sa desne strane na ihc 644,znaci izgleda isto ko i ona sa lijeve strane a to je kvacilo vretena ali ovo bas ne kuzim sta je dok se vozim u brzima i gurnem rucicu naprijed prebaci u spore brzine ali neznam da to sluzi za to jer nekako mi.je to preveliko smanjenje brzine!!
zokac1987 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano Danas, 07:31   #368
krunoslav7
Polako se zagrijava

krunoslav7 avatar

Citiraj:
Prvotno napisano od zokac1987 Vidi poruku
Pozz,zanima me cemu sluzi rucica pored volana sa desne strane na ihc 644,znaci izgleda isto ko i ona sa lijeve strane a to je kvacilo vretena ali ovo bas ne kuzim sta je dok se vozim u brzima i gurnem rucicu naprijed prebaci u spore brzine ali neznam da to sluzi za to jer nekako mi.je to preveliko smanjenje brzine!!
Pozz,a što se dešava kada si u sporim brzinama i prebacuješ ručicu
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
International IHC 744 ŠANANA Internacional 84 21-01-18 18:36
CASE International 1056 XL ŠANANA Internacional 14 06-11-14 21:30
Igle za international b47? bega533 Balirke 7 16-06-11 22:02
ORO INTERNATIONAL - Iznesite Vaša iskustva... Seljo Beljo Massey Ferguson 235 04-11-09 09:00

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 19:10.