Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Vinarstvo Pohvale, medelje i ostala priznanja za vino
Vinarstvo Tehnologije vrenja i čuvanja vina, podrumarstvo, vinsko posuđe i oprema

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-04-09, 10:31   #11
MIHA
Polako se zagrijava

MIHA avatar

Član foruma od: 06.10.2007
MIHA je na dobrom putu
Početno Re: da se pohvalim hehe

Citiraj:
Prvotno napisano od swizach
da a djelile se samo srebrene i zlatne,,jeld'?,,,
bilo je i 15 ak bronci a neka vina nisu ni ocjenjena ;)
MIHA je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 30-04-09, 10:42   #12
MIHA
Polako se zagrijava

MIHA avatar

MIHA je na dobrom putu

Citiraj:
joka,,,,ma nije stvar u sladoru,nego i u kiselinama,pepelu i ostalim 1200minerala i različitih spojeva,,,nemoze 2kg imati isut količinu minerala kao i 4kg.
a za belje,da imalo je bučkuriše ali vec 2-3 godine rezu na 1 reznik 1 lucanj.
vidjet ces na ovogodišnjem fetivalu grasevine da ce belje potuci kutjevo,,,i jos jedanput kazem,secer nije najbitnija stvar...ok nama je sve dok nas placaju po sladoru

a zdrava raguz je vec prosle godine govorio da ce kutjevo morati ici na smanjivanje uroda po trsu na oko 3kg,,,dakle,,,
da al kuzis mika kad jeb sva kvalifikacija vina ide po kolicini secera u grozđu imamo mi na faksu taj stroj koji mjeri kolicine tih pepela minerala i kojekakvi pizdarija al nije u uporabi kad nitko ne trazi takvu analizu to je sam za neka istrazivanja itd a strojcek kosta pola 500 000kn
i ja i joka proizvodimo grožđe za prodaju vinarijama dok oni budu placali po seceru mi ce mo proiz po seceru kad oni budu trazili te pepele i te pizdarije odrezat ce mo jedan krak pa ce mo tak proizvodit ko sto ti radis
treba se prilagodit trzistu ono sta je cilj svake proizvodnje ""MAKSIMALIZACIJA DOBITI TJ ZARADA "" Jebe se meni ak je to tvoje grožđe kvalitetnije po pepelu itd... ako ce meni kutjevo platit po seceru aj sad da se ne raspalim od pisanja
znas sta hocu reci

a ja s kiselinama nikad nisam imo problema vjerujem i jokla a pogotovo s grasevinom jednino to moras pazit kod pinota koji vole preterat sa sladorom
Nepročitano 30-04-09, 10:50   #13
MIHA
Polako se zagrijava

MIHA avatar

MIHA je na dobrom putu

Citiraj:
nisam ni iso,,,kada se budem zaizbiljno bavio time onda cu se prijaviti,,ovo je bilo vise za vinare-amatere...
nije bilo za amatere a sta si ti neki profesionalac hehe :lol:

sudjelovali su
vinarstvo krauthaker......branko perić ...slavko peric...jakobović veteovo ....jakobovic ramanovci ...tandara .... mihalj ,,,ratarnica...adžic...bartolovic...zrinšakgalic ...veleuciliste u požegi
Nepročitano 30-04-09, 14:09   #14
swizach
Aktivni Član

Član foruma od: 12.07.2007
swizach je na dobrom putu

ne ja sam bas i naglasio da nisam profesionalac,,molim da ljepo procitas a tek nda napises,
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 00:50.