Ostale grane poljoprivrede Ostale grane poljoprivrede koje nisu obuhvaćene postojećim kategorijama.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 23-05-10, 16:07   #1
grunf
Gost

Početno uzgoj puževa

Ima li tko kakvih iskustava na ovu temu?
  Odgovori s citatom

Nepročitano 23-05-10, 17:30   #2
danek
Uvaženi Član

Član foruma od: 18.12.2008
danek je onemogućio/la reputaciju
Početno Re: uzgoj puževa

ja sam ih skupljal ali su mi svi pobegli tak da niš od uzgoja
danek je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-05-10, 22:54   #3
grunf
Gost

:lol: "juće san gonja jednoga spuža...al´ mi je pobiga..." to si mislio... 8)
  Odgovori s citatom
Nepročitano 31-05-10, 17:07   #4
MarshallHendrix
Gost

U Lijevče polju, u okolini i selu Laminci ljudi su na inicijativu Italijana koji su relativno blizu i koji su dobri otkupljivaci, pokuasli sa farmama puzeva. I dosta se ljudi okusalo. Znam da su dizali ograde i da su morali da ih prekrivaju mrezama jer su valjda puzevima najveci neprijetalji ptice. Medjutim vec sljedece godine su se te farme pogasile. Ne znam zasto ali znam da ih vise nema. Ako sta saznam javicu.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 10-06-10, 22:36   #5
grunf
Gost

super da se barem netko javio...posting.php?mode=reply&f=31&t=4879#
ova tema nije za ignoriranje. ajmo svi kukati kako nam se ništa ne isplati i ništa nas novo ne zanima!
nisu valjda oni što uzgajaju puževe ludi.... svinje- ne idu, krave- mala cijena mlijeka, perad tako-tako... ratari- propast...
Ljudi...nemojte se smijati...ne znači da to nije OK ako Stubljar o tome ne blebeće. Dapaće, kad se on o tome raskokodače ja odmah odustajem.... jer to je odmah "ČUDO NEVIĐENO" i "odlična zarada sa malo rada" ,a onda...Kud svi Turci tu i mali Mujo!!!http://poljoprivredni-forum.com/post...b0b5e2&t=4879#
  Odgovori s citatom
Nepročitano 11-06-10, 03:54   #6
drmr
Uvaženi Član

Član foruma od: 28.09.2009
drmr je onemogućio/la reputaciju

Koliko znam to je ok biznis ako imas nekog tko ti kupuje.
Procitao sam dosta po netu,da imaju otkupljivace iz Italije. Kod nas je to slabo.
Ipak mi volimo pravo meso
Nepročitano 11-06-10, 23:13   #7
pozna
Regularni Član

Član foruma od: 08.09.2007
pozna je na dobrom putu

prije 4-5 god. je to bio bum biznis u okolini osijeka,tj. baranja.ali samo za jednog lika koji je radio sa puzevima vec par godina,koliko sam cuo da vse on predstavio kao zagarantirani otkupljivac ali si od njega morao kupiti i maticno stado(osnovni uvjet) ,mreze i ostalu opremu???kad su ljudi vec imali kolicinu za prodaju(2. godina)odjednom je drasticno pala otkupna cijena,pa ovo pa ono,i normalno vecina ljudi skuzila da srlja u minus i na vrijeme odustala. osobno sam siguran da ako nades otkupljivaca vani(npr. italija)da si na konju i radis svoj posao i boli te briga za druge.bitno je da si prva ruka,nikakvi prekupci...svojevremeno sam bio i sam jako zainteresiran,hvala bogu proslo me. bilo je u agroglasu relativno opsirno opisano dosta toga o uzgoju puzeva,posebno zanimljivo mi je bilo o uzgoju puzeva u staklenicima.
pozna je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-06-10, 19:24   #8
robizu
Gost

hoce li se javiti netko sa pozitivnim iskustvom sto se tice puzeva...jel ima takvih
  Odgovori s citatom
Nepročitano 19-06-10, 23:49   #9
pozna
Regularni Član

Član foruma od: 08.09.2007
pozna je na dobrom putu

ima takvih sa pozitivnim iskustvima,vjerovatno se nece javiti,gledaju svoja posla.znas kako to ide kod nas -cim se nesta pokaze kao dobar posao ,odmah svi nagrnu i u kratkom vremenu sve ode u vrazju mater.
pozna je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-06-10, 15:56   #10
robizu
Gost

cini mi se da su svi koji su imali sklopljen posao sa zadrugama propali...barem po ovome sto citam po forumima..
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Uzgoj krizantema za rez zdenko Ostale grane poljoprivrede 8 27-04-14 21:21
uzgoj kultura u šumi Andrijica umarstvo 10 29-10-13 21:17
uzgoj hrena hodosencan Povrtlarstvo 41 02-02-13 16:26
seminari za uzgoj puževa branko_prsec Ostale grane poljoprivrede 3 30-11-10 22:28
Smilje - uzgoj Alisabel Ostale grane poljoprivrede 3 25-11-09 19:57

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 06:06.