Mehanička radionica Ideje, popravci, izumi, servisi...vezano za poljoprivrednu mehanizaciju.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 08-07-18, 20:51   #151
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: kosilica za travu

Moguče da je tak, ali kolko sam ja njega skužil ima mali razmak među kontaktima.

Meni se i dalje ne sviđa prekidač u blizini goriva ma kolko to pouzdano bilo. Ne sviđa se meni ni pumpa u rezervaru mada nisam čul da je zbog tog problema bilo. Ali to sam ja, a ja bi prekidač takav izbacil čim bi me počel prcati, a onog na rezervaru odmah u dučanu.

Nepročitano 08-07-18, 22:59   #152
vocarcg
Regularni Član

Član foruma od: 03.03.2015
vocarcg je na dobrom putu
Početno Re: kosilica za travu

Ma ja shvatam kako se namjesta prekidac nije to problem no mi je crnjak o tome radis... ismirglao sam kontakte, malo nategao onaj prekidac i sad je ok.. vidjecu koliko ce izdrzat...
vocarcg je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Hercules kosilica za travu problem ? DarkoPatic Mehani?ka radionica 8 01-05-13 11:20
Kosilica za travu i kotači Nede324 Ponuda 4 22-08-12 00:33
Kosilica za travu-nepravilan rad Stiv Mehani?ka radionica 71 26-06-12 11:47
silo kombajn za travu klaas ljiljanakn54 Ostali priklju?ci 12 08-08-11 10:04
Kosilice za travu Alen Svatara 10 03-10-08 22:07

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 10:55.