Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Povrtlarstvo Krastavac salatar
Povrtlarstvo Povrtlarske kulture, uzgoj i tehnologije prihrane i zaštite. Distribucija i plasman na tržište.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 21-06-17, 18:20   #531
Ante2
Polako se zagrijava

Član foruma od: 12.04.2012
Ante2 je na dobrom putu
Početno Re: Krastavac salatar

Do sada sam uvjek radio dozu po uputama proizvođaca gdje su uvjek govorili koja doza ide na 10l vode, sto se tice racunanja na kvadrate u tome se na snalazim dobro te nikada nisam radio na taj nacin posto nemam veliku kolicinu posadenu zato i pitam optimalno koja bi doza mogla ici na 10l vode bez da moram se bavit racunanjem i utroskom vode po kvadratima.
Ante2 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 05-05-18, 18:38   #532
marin01
Početnik

Član foruma od: 16.12.2016
marin01 je na dobrom putu

Pozdrav..
Zanima me dali na krastavcima salatarima trgate prva tri cvjeta? Što uvjetuje da budu ravni? Hvala
marin01 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 04-07-18, 20:49   #533
marin01
Početnik

Član foruma od: 16.12.2016
marin01 je na dobrom putu
Početno Krastavac salatar (prihrana)

Imam posađenu sortu krastavca toureg
Novi sam u proizvodnji krastavca zanima me cime prihranjivati krastavac dok se formiraju plodovi kako da budu ujednaceni!?
Hvala unaprijed
marin01 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 06-07-18, 13:03   #534
DARIJUS
Super Uvaženi Član

DARIJUS avatar

Član foruma od: 10.11.2011
DARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svimaDARIJUS je ime poznato svima

da sad ne tražimo kak ta sorta izgleda (ja nikad čuo), objasni nam jel su salatari, kornišoni ili neka egzotika, imaš li kap na kap sistem, jesu li vani ili u plasteniku, kakvo tlo imaš i čime si ih dosad gnojil...ovak ni baba vanga nebi tela pogađat...
Nepročitano 06-07-18, 18:11   #535
samko
Uvaženi Član

Član foruma od: 19.04.2012
samko ima spektakularnu aurusamko ima spektakularnu aurusamko ima spektakularnu auru

Touareg, zamjena za charta, salatar. U početku prihrana sa 20-20-20, ujednačenost se dobiva redovnom prihranom i zalijevanjem.
samko je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
krastavac kornišon za preradu icerepin Povrtlarstvo 1520 20-03-18 10:57
Krastavac kornišon jandric200 Burza/Razmjena poljoprivrednih proizvoda i alata 4 01-04-15 14:35

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:31.