Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Povrtlarstvo Kikiriki
Povrtlarstvo Povrtlarske kulture, uzgoj i tehnologije prihrane i zaštite. Distribucija i plasman na tržište.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 29-08-13, 23:00   #1
davorikadajke
Početnik

Član foruma od: 30.07.2013
davorikadajke je na dobrom putu
Početno Kikiriki

zanima me dali postoji netko tko ima nekih iskustava sa uzgojem i prodajom kikirikija, ja sam uspio nabavit sjeme i pokuso sam zasadit i zasad mi jako dobro napreduje, pa me zanima dali postoji netko tko otkupljuje kikiriki i ako postoji netko tko se bavi sa proizvodnjom kikirikija, molio bih ga da napise neke dobre savjete ! hvala unaprijed
davorikadajke je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 16-12-13, 16:45   #2
manjo
Aktivni Član

Član foruma od: 18.09.2012
manjo je na dobrom putu
Početno Re: Kikiriki

I jel otkupljuje tko
manjo je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-12-13, 22:17   #3
gazda gizdavi
Aktivni Član

gazda gizdavi avatar

Član foruma od: 25.02.2012
gazda gizdavi je na dobrom putu

El ima gdje sjemena,mi bi posadili iz zajeba I probali bi prziti..
Nepročitano 18-12-13, 17:34   #4
dado6340
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 31.05.2013
dado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mrakudado6340 je svjetionik u mraku

Sadio je jedan kod mene prije par godina iz zafrkancije i uspjevalo je to. Tako barem kaže. Neznam gdje je nabavljao sjeme. Pržili u kuhinjskoj peći i ubijali dosadu po zimi.
dado6340 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-12-13, 21:04   #5
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Citiraj:
Prvotno napisano od gazda gizdavi Vidi poruku
El ima gdje sjemena,mi bi posadili iz zajeba I probali bi prziti..
Ima svakoga proljeća u Mađarskoj i Nagykanjiži,u sjemenarni prekoputa tržnice.To su mala pakiranja,možda dvadesetak sjemenki,ili više,nemoj me sada držati za riječ.ako oćeš,sjeti me tamo krajem februara,kada budem išla pa ti mogu uzeti ako drugačije ne nabaviš.
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-12-13, 22:14   #6
samko
Uvaženi Član

Član foruma od: 19.04.2012
samko ima spektakularnu aurusamko ima spektakularnu aurusamko ima spektakularnu auru

Johabice, ideš kod nekog zastupnika za sjemena ili ima neka dobra poljoprivredna ljekarna? Ja sam mislio otići malo do Baje da vidi guzica puta ali sam ipak rješio sjemena preko Srbije.
samko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-12-13, 22:37   #7
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Ne,nije zastupnik,običan poljo dučan,a distribuira sjeme profesionalnih sjemenskih kuća.,plus amaterski sjemenski sortiment.
Nepročitano 18-12-13, 22:42   #8
samko
Uvaženi Član

Član foruma od: 19.04.2012
samko ima spektakularnu aurusamko ima spektakularnu aurusamko ima spektakularnu auru

Daj reci koje distribuira i kakve su cijene?
samko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 18-12-13, 22:55   #9
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Joj,to ti je sada nemoguće reći - ima Bejo,sacatu,,de reuters, enzu,zki,ima dost toga,ali neke cijene su i veće nego ko nas.neke su manje.nekih stvari koje ko nas ima uopće nemaju,imaju nešto što kod nas nema,i tako...trebaš baš znati šta želiš,i onda pitati za cijenu.ja sad neznam koliko šta košta jer već par mjeseci nisam u toku,a za novu sezonu ću tek ovih dana ići u nabavu.Ako te nešto određeno zanima reci,pa kada budem išla mogu pitati.Ali,kod njih to ide većinom ako - naručiti treba,i onda je isporuka u dva tjedna.
Nepročitano 19-12-13, 19:52   #10
plevak
Uvaženi Član

plevak avatar

Član foruma od: 14.02.2010
plevak će uskoro postati poznat

Uglavnom nema neke razlike u cijenama kao što su i kod nas. Razlika je jedino u cijeni DUNA paprika, a ostalo se uglavnom vrti tu negdje.
plevak je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:19.