Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivreda > Povrtlarstvo Kikiriki
Povrtlarstvo Povrtlarske kulture, uzgoj i tehnologije prihrane i zaštite. Distribucija i plasman na tržište.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 23-12-14, 22:09   #21
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku
Početno Re: Kikiriki

Vrijedi informacija

Nepročitano 11-05-15, 22:58   #22
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku

Ubio me Bog ako jučer nisam pomislio da je ovo neka gmo djetelina,a to moj kikiriki izašao van,HVALA našoj johabici na dostavljenom paketu sjemena,,
Nepročitano 12-05-15, 18:07   #23
Mateuss
Aktivni Član

Član foruma od: 09.10.2012
Mateuss će uskoro postati poznat

Kod mene još ništa nije izniklo dobro je da si postavio sliku da znam kako izgleda kad proklije jer mi je taj dio zemlje zarastao, nisam okopavao jer se bojim da neću uništiti zasađeni kikiriki.

Davno sam ga zasadio a još ništa nema.
Mateuss je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-06-15, 22:03   #24
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Evo počeo je kikiriki puštati cvjetove,malo ga se ogrnulo,nadam se da ga ne bude kakva bolest ili beštija napali i čekam jesen,
Nepročitano 15-02-16, 13:34   #25
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Član foruma od: 08.04.2012
johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Eureka!!!!!!!

evo sam pronašla u ormariču tri vrećice sjemenskog kikirikija po 50 grama što je bio ostao od prošle godine, i gledam, piše da je rok upotrebe do 2017.

Pa shodno tome, postoji li koji entuzijast koji želi posaditi i uzgojiti vlastiti kikiriki sve što je potrebno je reći - ja sam taj.
Ja isti čas pakiram i šaljem na kućnu adresu, istrpjeti ću trošak poštanske marke i trud pakiranja u kuvertu, a kao nadoknadu tražim jedno "hvala".
johabica je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-02-16, 13:39   #26
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Član foruma od: 29.12.2010
ivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni dragulj

ja sam taj
ivanz je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-02-16, 14:05   #27
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

johabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnostjohabica ima briljantnu budućnost

Jesi!!!
Drugi si, jedna tražbina je već došla preko pp - a.
Ostavi mi adresu i šaljem.

Ajmo, ima još jedna - tko prvi - njegova divojka. (ne ja - ja sam stara baba : - kikiriki).
Nepročitano 15-02-16, 15:29   #28
čiko
Regularni Član

čiko avatar

Član foruma od: 19.06.2011
čiko će uskoro postati poznatčiko će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od johabica Vidi poruku
tko prvi - njegova divojka. (ne ja - ja sam stara baba : - kikiriki).
Ja možda treći?
Lozinka...kikiriki
čiko je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-02-16, 15:46   #29
johabica
Super Uvaženi Član

johabica avatar

Ok.

Udjeljeno.

A sada lijepo molim adresu i ti na pp i fino ću ja to svima trojici odjedanput.

Gledala sam na jednom forumu gdje je čovjek prošle godine posadio i kada ih je počupao i sušio baš je to lijepo izgledalo. Imao je toga na jedno pedesetak kvadrata.

Nepročitano 15-02-16, 20:09   #30
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Član foruma od: 29.12.2010
ivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni dragulj

Pitanje, od tvog sjemena kad dobijemo plod, jel se on može ponovno sijati????

Koliko sam čitao, kikiriki spada u grupu mahunarki, pošto radim grah, ovo će biti zanimljivo posijati

2016. g. je godina mahunarki
ivanz je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 11:23.