Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Obavijesti > Razne obavijesti, poruke... sv. juraj,đurđevo
Razne obavijesti, poruke... Obavijesti o raznim događajima, sajmovima, sastancima članova, čestitke praznika, čestitke članovima...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 22-04-12, 21:33   #1
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Član foruma od: 01.06.2011
ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku
Početno sv. juraj,đurđevo

sretan imendan svima koji sutra slave imendan,ja osobno čestitam mojoj punici pošto je rodila dijete koje se odlučilo smilovati meni i reči da kod svečenika:rolfer::rolfer: ,svim Đurđama,Đurđicama,Jurama sretan vam imendan a i našoj konobarici:drinkers::drinkers:

Nepročitano 22-04-12, 21:44   #2
farmervg
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 07.06.2010
farmervg je nebrušeni draguljfarmervg je nebrušeni draguljfarmervg je nebrušeni dragulj
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ajkula Vidi poruku
sretan imendan svima koji sutra slave imendan,ja osobno čestitam mojoj punici pošto je rodila dijete koje se odlučilo smilovati meni i reči da kod svečenika:rolfer::rolfer: ,svim Đurđama,Đurđicama,Jurama sretan vam imendan a i našoj konobarici:drinkers::drinkers:
Ipak ima onih koji vole svoje punice tak si to lijepo izrecitiral da si me u srce taknul dobro da moje zlato to nečita rekla bi vidiš kak je čovijek pristojan :mrgreen:a usput i ja čestitam svima koji imaju sutra imendan a pogotovo našoj Đurđi...:partyman::partyman:
farmervg je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 22-04-12, 21:52   #3
BAGERISTA
Gost

Početno

Čestitke svakako i s moje strane............... apogotovo našoj ĐURĐI,,,,:lol::lol:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 22-04-12, 22:02   #4
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

ajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mrakuajkula je svjetionik u mraku
Početno

ma znate da ima puno o punici od one da je ko vegeta i sunce ali najbitnija je ona NEK PUNICA TRAJE DOK DAJE :finga::finga::finga:
Nepročitano 23-04-12, 10:09   #5
GROF
Gost

Početno ., Sretno VAM Jurjevo! ...

., svim dragim forumašima i svim ostalim dragim ljudima ki svratidu na vaj poljoprivredni-forum.com., samim Bogom! dan., danas, na današnji dan, a nosidu ime Sveca, Mučenika, Svetog JURAJA!., Sretan jim Imendan!!! ...

., u mojoj Liki - Jezerani!, naša crkva - Svetište!, nosi jime toga velikoga Sveca i Mučenika Svetog Juraja!., danas; 23. travnja 2012.godine, kod nas je prošćenje nakon Svete mise ka će bit služena Svecu na Čast!, nam žiteljima za Spokoj, Blagoslov, Zdravlje, Ozdravljenje, Mučenike -Patnike, Žive i Mrtve, ...

., služit će se Sv. misa u; 17:00 sati.- ...

., Narode MOJ!, bitna je jako Vjera!., Vjera znači Vjerovati u ono ča ne vidiš?; nagrada za takovu Vjeru je vidijeti ONO u što Vjeruješ!.- ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 23-04-14, 07:53   #6
ajkula
Super Uvaženi Član

ajkula avatar

Početno Re: sv. juraj,đurđevo

Sretan imendan svima koji nose ime Đurđica,Đuro,Jure

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:52.