Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere JD serija 200
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 25-10-17, 19:54   #1
Josa
Polako se zagrijava

Član foruma od: 26.03.2013
Josa je na dobrom putu
Početno JD serija 200

Forumaši tko posjeduje traktore ove serije,da ne nabrajam sve oznake,koliko sam se raspitivao kod ljudi koji ih imaju a da ih poznajem jako su zadovoljni iako kod nekih većih kvarova cijene popravaka su poveće,pa me zanimaju iskustva iz prve ruke,budući da ih je dosta sa prednjim utovarivačima što je dodatno opterećenje za traktor a meni bi trebao upravo takav traktor 70-90 ks sa utovarivačem?!
Josa je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 27-10-17, 22:25   #2
fila55
Polako se zagrijava

Član foruma od: 02.11.2016
fila55 je na dobrom putu
Početno Re: JD serija 200

Ima moj iz sela 2650 nije los traktor njemu se nije kido ima ga vec 12 godina al ni nerad toliko s njim upravo zato sto je imo prednji utovarivac i skinio ga ,a gume ostale pre pre velike ..udoban kao i svaki jelenko , samo gledaj da je u dobrom stanju.
fila55 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:10.