Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > John Deere John Deere 2040 s
John Deere Američka koorporacija John Deere utemeljena 1837 godine proizvodnjom traktora startala je 1976 u sklopu proširenja djelovanja tvrtke. Traktori vrhunske kvalitete i performansi.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-09-17, 13:02   #91
abarth
Super Uvaženi Član

abarth avatar

Član foruma od: 17.01.2013
abarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacijeabarth ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: John Deere 2040 s

Za sveznalca-pogon zadnjih točkova se može isključit na starom tveu.Po zakonu je i on traktor.
abarth je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 03-09-17, 13:43   #92
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Željac, pričaš bedastoće. Ni na jednom traktoru se nemre isključiti zadnji pogon.

.
ZJ prednji kotači su se okretali zadnji nisu ili je nas desetak krivo vidlo ??
Nepročitano 03-09-17, 13:47   #93
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 24.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Dečki, da napišem još jednom.
Točno je da sam bil zainteresiran za taj traktor iako nisam uopće fan JD-a, ali neku sigurnost mi je ulijevao znajući da je več 15 god u selu, pa ajd reko možda bi se to isplatilo kupiti, al bil sam i dalje skeptičan pošto taj traktor nije nikad radio ni 200 rh god, zadnjih godina nije nikaj radio, a kod mene bi došao na 500-600 rh godišnje i bojao sam se kvarova/popravka, možda bi sve bilo u najboljem redu, al bio je dosta zapušten. Sad prije prodaje je bio kod majstora, nešto su ga servisirali za prodaju, curjelo je tu štošta iz njega pa su mjenjani semerinzi razno-razni, pumpe predihtavane...ja sam sve to znao, bilo koji drugi kupac nije.
Pregovarali smo 2 mj. oko cijene, nisam htio nikako dati 10.000€ jer je to precjenjeno i previše za taj traktor, puno je i 9000€ za njega bilo jer njegova realna cijena s obzirom na godine i stanje je bila 8000-8500€ i to sam s puno ljudi raspravljao koji godinama voze samo JD traktore, rečeno mi je da sam lud ako dam 10.000€ za njega jer mogu očekivati razne kvarove, a to sve košta. Ja sam izašao s ponudom 9000€ i rekao sam mladom gazdi da ako ga ne proda da ga na jesen/zimu ja kupujem, uglavnom tak je to sve bilo, da sam bio baš nešto ludo zagrizao za njega ja bi ga kupio odmah.
Morate znati da sam ja mali poljoprivrednik i da bi jedva nategnuo neke novce za njega, pod uvjetom da bi morao prodati moj 565 i odreći se još dosta stvari za tu kupovinu, nadam se da me razumjete, nemam nikakve ušteđevine sastrane da bi imao keš lovu za traktor.
A i činilo mi se malo koda bi radije prodali traktor nekam dalje nego da ostane kod mene tu u selu, valjda je tak i moralo biti, ljudi imaju para i tak je to.

Velim još jednom, nisam baš zagriženi fan JD-a pa mi nije toliko žao kaj je traktor prodan, želim svu sreću novom vlasniku.

Nego da ostanemo u temi...

Na ovog sam naletio jučer u oglasima, tu je u susjednom selu, predpostavljam kod švercera, cjena nije loša i spremam ga se otići pogledati i probati, taj bi možda još i bolje zamjenio 565.
http://www.njuskalo.hr/traktori/prod...oglas-23026042
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-09-17, 14:58   #94
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

znači idemo u novu rundu pregovora
Nepročitano 03-09-17, 19:20   #95
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od abarth Vidi poruku
Za sveznalca-pogon zadnjih točkova se može isključit na starom tveu.Po zakonu je i on traktor.
Ma imaš praf, zaboravil sam i SS-A. I na njemu se može isključiti zadnji pogon. Pa i skoro svaki zglobaš kad mu pukne kardan.
I nisam sveznalac: vidiš da znaš više od mene
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-09-17, 19:30   #96
puknuti
Super Uvaženi Član

puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

nemrem vjerovati da ovaj 2040 nema nikave falinge od kolege ZJ
Nepročitano 03-09-17, 19:36   #97
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Pa možda kaj su vrata šoferšajba pa ti spoj zastire vidno polje i auspuh malo smeta dok se ne navikneš .
Nepročitano 03-09-17, 20:08   #98
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Puknuti, najveća mu je mana kaj nije narančaste boje
Recimo, mana mu je raspored brzina, jer uvijek treba šaltati obadvije ručice mjenjača...no ima i puno lošijih traktora, pa to nije vrijedno spomena.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-09-17, 20:21   #99
NEWHOLLAND
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 15.07.2010
NEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajanNEWHOLLAND je sjajan

Citiraj:
Prvotno napisano od željko kž Vidi poruku
Pa možda kaj su vrata šoferšajba pa ti spoj zastire vidno polje i auspuh malo smeta dok se ne navikneš .
Jel nisu auspuh i vrata u istom pravcu?
NEWHOLLAND je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-09-17, 20:34   #100
puknuti
Super Uvaženi Član

pa nije to apenac da moraš šaltati po redu

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:05.