Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Svaštara Automobili
Svaštara Prostor za teme koje nemaju svoj forum - od priča iz stvarnog života, recepata, filmova, sve osim politike

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 11-07-18, 00:15   #6101
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mrakuZoki ticić je svjetionik u mraku
Početno Re: Automobili

Hahaha i još na taj TDI staviš pumpu fiat 2.5 TD pa da vidiš kako pali i prede.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 11-07-18, 00:28   #6102
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Dvojki je mjesto među oldtimerima, a ne više na cesti.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-07-18, 07:51   #6103
Majok
Aktivni Član

Član foruma od: 04.05.2018
Majok će uskoro postati poznatMajok će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od AirBoX Vidi poruku
Ahahahaha Jel itko vidio ovaj presmješni oglas?

https://www.njuskalo.hr/auti/mitsubi...dium=nativeDFP
Ja da ima toliko novaca viška i da ih baš imam želju potrošiti ja bih ga kupio.I onda bih mu dolazio svaki put kad pada kiša i pred kućom mu palio gume.Kad padne snijeg čekao bih da bace sol i onda bih došao pred njegovu kuću i driftao,i tako svaki put kad su vremenski uvjeti "nepovoljni".Parkirao bih ga ispred njegove kuće na najjačem suncu u sezoni.Ugradio bih mu kuku jer ipak je to 500 konja pa bi sa 4x4 mogao vući i prikolicu sa balama po cesti i polju.Na haubu bi zalijepio Pedrollo naljepnicu i došao bi se k njemu pohvaliti sa svime time.I onda kad bi on popizdio i rekao da ga hoće kupiti nazad prodao bih mu ga za 15 iljada evra više.To je jedinstvena prilika za zaradu
Majok je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-07-18, 09:27   #6104
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Dvojki je mjesto među oldtimerima, a ne više na cesti.
Da nema dvojki i skutera piceraši bi propali.

@ Majok
Nepročitano 11-07-18, 10:58   #6105
Majok
Aktivni Član

Možda bih ipak digao cijenu na 20 000 evra više.Jebiga original pedrollo naljepnica štampana u velikoj britaniji sa blueprintima i svim atestima i certifikatima košta 7 000€,po meni.I euro kuka sa oltimer mercedesa made in germany isto košta po meni jeno 7 000€ .I ugradnja kuke i naljepnice u kontroliranim laboratorijskim uvjetima košta 3 000€ i opet meni mora ostati zarade 3 000€.Naravno predočio bih mu sve račune koje imam (od kauflanda,lidla i špara).Kao dokaz investicije,da ne pomisli da ga želim oderati za lovu
Nepročitano 11-07-18, 11:09   #6106
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

Bem ti since lajavo na čemu si ti zaradil hvala od mene
Nepročitano 11-07-18, 13:54   #6107
Majok
Aktivni Član

To je trgovina,moramo biti realni
Nepročitano 11-07-18, 13:57   #6108
AirBoX
Uvaženi Član

AirBoX avatar

Član foruma od: 25.06.2014
AirBoX je nebrušeni draguljAirBoX je nebrušeni draguljAirBoX je nebrušeni dragulj

Dobio hvala od tebe isto ko politicari glas hahahahah Dobijo te na divan hahahahahaha
Nepročitano 11-07-18, 14:31   #6109
Majok
Aktivni Član

Nepročitano 11-07-18, 22:56   #6110
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Da je taj Mitsubishi moj, bil bi u staklenom prostoru s kontroliranom vlagom, vozil bi ga u zatvorenom kamionu na izložbe.

Uostalom, i traktori su mi pokriti u štaglju
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Poljoprivredni automobili mario Svatara 201 17-01-11 10:07

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:23.