Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 540

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 03-03-08, 21:20   #1
ferari 540
Gost

Početno imt 540 fiatov motor

alo ljudi pozdrav od mene,ja sam nedavno kupio traktor pa meznam nis o tome motoru. neki kazu da je ok a neki da nevalja zato bih molio da mi netko kaze malo vise o tom motoru imt 540 fiatov motor iz 1977 god.
  Odgovori s citatom

Nepročitano 03-03-08, 21:26   #2
KRESO
Uvaženi Član

Član foruma od: 31.07.2007
KRESO je na dobrom putu
Početno Re: imt 540 fiatov motor

ja imama takav motor na 533 i radio je kod mene 20god ja sam ga kupio 10god starog , a kod mene se je stvarno naradio jedne godine je kod mene pooro 50 jutara, i tko god ima takav motor na imt ja mislim da se nije žalio, ja sam preklani stavio drugi motor i samo vozi.....

R. W. Emerson
KRESO je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-03-08, 21:41   #3
ferari 540
Gost

hvala, ma ja sam sada kupio prvi traktor trebam ga za vozit drva, nego dal znas koliko bi dosla generalka za taj motor? ovaj ima na satu 4555 ati al pitaj boga jel to istina.pali i na -5,jos nemam garaze pa stoji vani al kada ga upalim puse na iberlauf i malo mi dimi na auspuf plavkasto
  Odgovori s citatom
Nepročitano 03-03-08, 21:45   #4
KRESO
Uvaženi Član

Član foruma od: 31.07.2007
KRESO je na dobrom putu

ma moj ujek dimi to im je karakteristika, a za generalku pitaj nekog majstora meni je zaribao motor a u 30 god nikad nije otvaran,

R. W. Emerson
KRESO je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-03-08, 21:50   #5
ferari 540
Gost

a dobro hvala nadam se da bude dobar kod mene nebude puno radio,a do sada neznam kaj je bilo s njim kupljen je u varazdinu.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 04-03-08, 03:17   #6
jaguar
Gost

I ja imam isto taj 540 sa fijatovim motorom nego dali neko zna koji mu je broj semerina na poluosovini. :?:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 04-03-08, 13:48   #7
vedrankc
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 10.08.2007
vedrankc je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od ferari 540
hvala, ma ja sam sada kupio prvi traktor trebam ga za vozit drva, nego dal znas koliko bi dosla generalka za taj motor? ovaj ima na satu 4555 ati al pitaj boga jel to istina.pali i na -5,jos nemam garaze pa stoji vani al kada ga upalim puse na iberlauf i malo mi dimi na auspuf plavkasto
To ti je za njih normalno, moj kum ima Štore 402. Isto tak dimi gore i dolje al ide ko lud već godinama.
vedrankc je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 04-03-08, 22:57   #8
jaguar
Gost

Početno Fijatov motor

Bezuspesno tragam ima li gde da se skine servisni katalog za fijat motor 42.5 ks imam ga na traktoru IMT 540 serija iz 1977 godine.ZA menjac sam nasao nesto ali za motor nista.Mada i je na toj seriji nesto ucicvareno,na menjacu nisu orginal delovi IMT 540 nego ima dosta stvari i od IMT 542.Naprimer sklop blokade na toj seriji je od 542.Ako neko zna gde mogu naci to od motora.Jos najbolje bi bilo ako je neko dosao do papira koji su isporuceni uz tu seriju oni su verovatno najtacniji.Ocekujes i pise jedno kad otvoris ono drugo.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 05-03-08, 17:16   #9
ferari 540
Gost

a joj majstore ja ti tek kupio traktor pa ti mucum muku jos sa svim kaj se tice traktora, neznam dal sam pogrijesio u odabiru pa stoga molim i trazim svaku informaciju o tom traktoru tj. fiatovom motoru,zahvalan sam svakome koji mi moze malko pomoc ili dat kakvu informaciju kaj je dobro na njemu a kaj se dosta kvari i na kaj treba pazit.a da sorry pozdrav majstore nego kako si ti zadovoljan sa traktorom i motorom? pozz
  Odgovori s citatom
Nepročitano 05-03-08, 18:07   #10
vedrankc
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 10.08.2007
vedrankc je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od ferari 540
a joj majstore ja ti tek kupio traktor pa ti mucum muku jos sa svim kaj se tice traktora, neznam dal sam pogrijesio u odabiru pa stoga molim i trazim svaku informaciju o tom traktoru tj. fiatovom motoru,zahvalan sam svakome koji mi moze malko pomoc ili dat kakvu informaciju kaj je dobro na njemu a kaj se dosta kvari i na kaj treba pazit.a da sorry pozdrav majstore nego kako si ti zadovoljan sa traktorom i motorom? pozz
Ja mislim da nisi pogriješio u kupnji, bolji je Fiatov motor nego IMR, vidiš i sam da manji IMT ne izdrži ni 6000 rh bez generalke. Ovaj Fiatov bi trebao biti kvalitetniji.
vedrankc je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:45.