Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT Imt 549

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 12-11-16, 17:02   #1691
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Član foruma od: 09.09.2012
Bučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodan
Početno Re: Imt 549

Onda raskopaj dokraja vidi da nije cijev ostecena ako nije pocisti i vidi u kakvom je stanju prsten sve pocisti da ljepse sjedne i moralo bi drzat to je na principu ko i metalna cijev na kompresoru!!

Nepročitano 12-11-16, 17:03   #1692
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

skini pa buš vidio kaj je ispod , mali domači iskaču iz vatre , odmah vidiš zašto imr nije perkins
Nepročitano 12-11-16, 17:12   #1693
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

Član foruma od: 03.03.2013
MrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni dragulj

Vidim da šaraf ide prenisko na cijevi, tj. uopće ne može ju steći, kako to riješiti? On pređe preko onoga proširenja na cijevi, ne cijeli, negdje do pola što je taman da se cijev ne može steći.
MrSima14 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-11-16, 17:17   #1694
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Bučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodanBučo je zaista zgodan

Najbolje ces vidit kad raskopas sigurno je cijev ostecena pa prsten ju ne drzi dobro i nije moguce ju zategnut ako je ima dovoljno malo ju prikrati i mora drzat!!
Nepročitano 12-11-16, 17:26   #1695
rudamaca
Regularni Član

Član foruma od: 06.09.2007
rudamaca će uskoro postati poznat

Imal sam nekaj takvog sa kočnicama i bilo je nekaj poderano.Ekscentri ,osovinice ili pakne
Ekscentar i pakne sad malo drugačije sjedaju u trenutku kad počinje loviti kočnica .
Pakne se malo zaokrenu za tromblom i najaše nepoderani dio na nepoderani dio i sam sebe zategne kak trombla vuče paknu za sobom.
rudamaca je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 12-11-16, 17:29   #1696
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebeželjko kž može biti ponosan na sebe

Šima nađi metalni lajtung sa ispravnom glavom zašarafi na pvp odreži oba i spoji sa gumenim crijevom i nesmije puštati .
Nepročitano 12-11-16, 20:15   #1697
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

MrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni draguljMrSima14 je nebrušeni dragulj

Nije cijev oštećena, prije bi rekao da je u šarafu problem, već je mračak bio pa nisam previše zagledao. Probat ću nešto iskombinirati s ovim postojećim.

Baš sam pazio na taj šaraf kada sam vraćao pumpu i onda sam jedva ga napravio da ne curi, a danas malo zakrenuo pumpu pa sam popustio sve cijevi i ovu više ne mogu napraviti da ne curi, nije to strašno, ali mora biti suho.
Nepročitano 12-11-16, 21:10   #1698
Bučo
Super Uvaženi Član

Bučo avatar

Ako je sve bilo ok do danas zasto si ju zakreto danas i iso dirat??
Nepročitano 12-11-16, 21:23   #1699
MrSima14
Super Uvaženi Član

MrSima14 avatar

Nisam ja tako davno ju skidao i nosio bošisti, vratita je u položaj u kojem je bila, ali na nekih 800 okretaja je bio nemiran motor i malo trom. Sad radi mirno, recimo na jednoj manjoj uzbrdici u trećoj sa malo gasa mu bio problem, a danas na toj istoj uzbrdici ide bez gasa u trećoj. Nije baš veselo palio na 0 stupnjeva, mislim palio je, ali ne kako bi trebao, sad budem ujutro probao pa ću vidjeti.
Nepročitano 12-11-16, 21:29   #1700
brgud
Super Uvaženi Član

brgud avatar

Član foruma od: 04.10.2013
brgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajanbrgud je sjajan
Post Re: Imt 549

Na onoj cjevčici se je tetina pojila, treba je zamijeniti.
brgud je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Oznake
efsefds, imt 549, pitanje :

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 18:52.