Sijačice Sijačice za žito, kukuruz i dr.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 04-08-18, 18:26   #2001
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebeiwanho može biti ponosan na sebe
Početno Re: SIJAČICE ZA KUKURUZ

Imam mehaničku sijačicu, home made. Obavezno kupujem ovalno zrno, čak dosta puta žrtvujem željenu sortu jer je izbor s ovalnim (okruglim) zrnom jako sužen u prodaji.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 04-08-18, 22:51   #2002
ivanz
Super Uvaženi Član

ivanz avatar

Član foruma od: 29.12.2010
ivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni draguljivanz je nebrušeni dragulj

Da, jer jedino tako ce dobro posijati....
ivanz je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 19-09-18, 23:30   #2003
Jourek
Početnik

Član foruma od: 20.10.2014
Jourek je na dobrom putu

Pozdrav, kupujem pneumatsku sijačicu i gledao sam jednu gaspardo 520. Nemam iskustva sa pneumatskim sijačicama pa me zanima šta da gledam kad kupujem. I dal netko zna koliko je teška (4 reda)?

Hvala
Jourek je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 20-09-18, 07:14   #2004
bhorv
Super Uvaženi Član

bhorv avatar

Član foruma od: 26.09.2008
bhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mraku

@Jourek, ja je imam..zavisi dal ima kutije za gnoj i pesticide, o tome zavisi težina. Ja sam sijal s IMT 549 DV, i išlo je bez problema, ali nisam nikad punil gnoj do kraja. Gledaj na njoj u kakvom su stanju ulagači zrna i gnojiva...istrošenost. Za lijepo izgledanje posijanog uzmi s gumenim kotačima,a za kvalitetu sjetve s V kotačima.Crijeva na njoj moraju biti gibljiva,ne tvrda..najbolja su sive boje,ili crne, nikak ona bjela s spiralom unutra.
bhorv je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Oznake
pigoli

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
kukuruz vikicab4 Ponuda 0 14-10-13 20:14
K: kukuruz kerum Potranja 0 20-07-13 20:27
SIJAČICE ZA ŠEĆERNU REPU mario Sija?ice 42 08-03-12 21:31

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 04:42.