Sijačice Sijačice za žito, kukuruz i dr.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 15-10-07, 13:07   #21
Rajtek
Gost

Početno Re: Sijaæice za žito

Pozdrav. Jučer sam se navoziko ko mulac. Prošo sam sve one švercere oko Vrbovca i Zeline i našo 2 sijačice koja bi mogle zdovoljit, nema ih uopče, a kad sam tražio plug, kod svakog je bila barem jedna. Uglavnom naš sam jednu u tak solidnom stanju Isariu 2,5m ali nema knjižice cijena 850€ te jednu Amazonu D7 Special sa knjižicom u prekrasnome stanju, očuvana skroz, švabo je stvarno pazil na nju. Cijena 1300€, sad neznam jel to malo previše, kad sam kupoval plug našo sam Isariu 2,5m, isto u super,super stanju sa knjižicom i cijena je bila 900€ a 100% bi i za 800€ išla. Zato mi se sad čini da su malo napuhali cijene.
Također imam jednu ponudu za Olt Gamu18 redi 1990.g s knjižicom i čovijek za nju traži 4000 kn.
Molim za komentare na cijene. :scratch
  Odgovori s citatom

Nepročitano 15-10-07, 13:41   #22
krx pozega
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.02.2007
krx pozega je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od Rajtek
Pozdrav. Jučer sam se navoziko ko mulac. Prošo sam sve one švercere oko Vrbovca i Zeline i našo 2 sijačice koja bi mogle zdovoljit, nema ih uopče, a kad sam tražio plug, kod svakog je bila barem jedna. Uglavnom naš sam jednu u tak solidnom stanju Isariu 2,5m ali nema knjižice cijena 850€ te jednu Amazonu D7 Special sa knjižicom u prekrasnome stanju, očuvana skroz, švabo je stvarno pazil na nju. Cijena 1200€, sad neznam jel to malo previše, kad sam kupoval plug našo sam Isariu 2,5m, isto u super,super stanju sa knjižicom i cijena je bila 900€ a 100% bi i za 800€ išla. Zato mi se sad čini da su malo napuhali cijene.
Također imam jednu ponudu za Olt Gamu18 redi 1990.g s knjižicom i čovijek za nju traži 4000 kn.
Molim za komentare na cijene. :scratch
Rajtek gdje si bio gdje si vidio isariu od 2,5m...da nije baš ta kod mene u dvorištu ;) ...stari je sinoć dovezao nekakvu isariju..vjeruj mi nisam je još ni vidio..stoji mi na kamionu,budem poslikao pa pokažem...a znam samo da je išla za 800eura
krx pozega je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-10-07, 13:58   #23
Rajtek
Gost

U Lonjici kraj Vrbovca. Aj uslikaj da ju vidim i da se mogu kolko tolko orijentirati što se cijena tiće.
Sjetva je pred vratima a ja još sijačice nisam kupil, prvo sam svu lovu utuko u dionice Ht, reko budem kupil kad poticaj za pšenicu legne, a ono iznenađenje, ovi na županiji zaje... stvar dobio samo 3375 kn, zeznuli su s upisom podataka, dobil samo za 3 ha a za još 8 niš, al dobro kaj mi od tate jedan frend radi pa je on uspio ispravit pogrešku. :D
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-10-07, 14:06   #24
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
U Lonjici kraj Vrbovca. Aj uslikaj da ju vidim i da se mogu kolko tolko orijentirati što se cijena tiće.
Sjetva je pred vratima a ja još sijačice nisam kupil, prvo sam svu lovu utuko u dionice Ht, reko budem kupil kad poticaj za pšenicu legne, a ono iznenađenje, ovi na županiji zaje... stvar dobio samo 3375 kn, zeznuli su s upisom podataka, dobil samo za 3 ha a za još 8 niš, al dobro kaj mi od tate jedan frend radi pa je on uspio ispravit pogrešku. :D
Sreća kaj ti nisu naplatili puni paket dionica, pa sad imaš para od povrata razlike (nekih 20000kn/glavi :lol: )
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 15-10-07, 14:19   #25
Rajtek
Gost

Da bar jesam dobio puni paket po ovoj cijeni. Lako bih ja sad prodo jedno 20 dionica po 400 kn pa kupiuo sijačicu. Uplatil sam 60 000 kn, a vratili su mi 33 000, a te 33000 kn su bile niskoristive jedno dobra 3 tjedna. :D
  Odgovori s citatom
Nepročitano 15-10-07, 15:33   #26
ZJ
Super Moderator

ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Da bar jesam dobio puni paket po ovoj cijeni. Lako bih ja sad prodo jedno 20 dionica po 400 kn pa kupiuo sijačicu. Uplatil sam 60 000 kn, a vratili su mi 33 000, a te 33000 kn su bile niskoristive jedno dobra 3 tjedna. :D
Nije točno, netko ih je koristil ... bez kamata :roll:
Nepročitano 15-10-07, 16:15   #27
Rajtek
Gost

To si dobro reko, "netko" ih je koristil, uglavnom znam ko nije... :mrgreen:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 16-10-07, 11:14   #28
ZJ
Super Moderator

Citiraj:
To si dobro reko, "netko" ih je koristil, uglavnom znam ko nije... :mrgreen:
Da te utješim, ne samo tvoje :roll:
Nepročitano 19-10-07, 10:49   #29
Rajtek
Gost

Citiraj:
Prvotno napisano od robi
Moja hassia 21 red, 2, 5 metra
Pozdrav Robi. Jel bi mi mogo reč kolko si paltio tu svoju sijačicu(Hasiu), a kolko tvoj frend onu Amazonu i daj mi reci jel imaš uljnu getribu za podešavanje potrošnje sjemena ili zupčanike, te da li imaš knjigu od nje??? Imam ponuđenu istu takvu Hasiu za 1200€.
Hvala.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 20-10-07, 21:56   #30
krx pozega
Uvaženi Član

Član foruma od: 01.02.2007
krx pozega je na dobrom putu

Jel tko upoznat sa sistemom rada ovakve sijačice...

...nikako da mi rasipa više od 150 kg po jutru...
krx pozega je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Ručna sijačica maiky Sija?ice 12 29-02-16 20:31
Sijaćica olt-18 ajkula Ponuda 3 19-10-13 20:53
Koji mlin za žito kupiti seljačić Ostali priklju?ci 21 26-09-13 22:54
OLT sijačica za žito Jajo Ponuda 1 30-05-13 16:44
Kombajni za kukuruz, za žito ... mario Kombajni i bera?i 348 11-02-09 21:19

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:47.