Ručna mehanizacija Trimeri, Motorne pile, Prskalice itd

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-11-18, 12:37   #3071
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Trimeri

Naj pretjerivati, ionako se bu pokvaril prije ili kasnije
Tak je to dok je stroj novi. Poslije ga budeš hitil u garažu bez da ga i pogledaš.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 09-11-18, 21:11   #3072
scarlet
Početnik

Član foruma od: 11.10.2018
scarlet je na dobrom putu

😀
Ne voli ni ja pretjerivanje,nisam neki pacenik po tom pitanju,ali svaki alat poslije rada fino ocistim koliko mogu...Imam kosilicu staru 14 godina i poslije odradjenog posla ima isti tretman kao i ova nova sto sam kupio prosle godine!Isto tako i trimer,stari i novi...Mwni je van pameti,a ima i takvih,da npr kosilicu koja ispod sebe poslije rada ima zalijepnjene trave dvije kile,i ne pogleda,samo sto ti kazes turi jeb u garazu 😀
Glavu trimera,reznu i prenosnu, i skare pospricam Stihl sprejom za skare,za smolu,i ekstra djeluje!Mada mislim i da bi neki jeffiniji wd odradjivao isti posao!
scarlet je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 11-11-18, 10:44   #3073
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

Ako se kosilica za park skladišti na tamnom i hladnom mjestu tada benzin polako hlapi ali ako ju svakodnevno pogleda sunce po rezervoaru onda će sigurno biti problema.
Pila stihl 044 ima preko 20g i nikad nije bila ispražnjena za skladištenje. Jednom su mijenjane membrane i tjt. Trimer alpina star 55 13g isto nikad ispražnjen.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:39.