Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Razno > Financije, propisi, javni natjecaji i slično Program ruralnog razvoja

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-11-18, 15:31   #2571
Raptor
Početnik

Član foruma od: 13.05.2018
Raptor je na dobrom putu
Početno Re: Program ruralnog razvoja

Ma prolazis sigurno... Povecali su ukupni iznos, i koliko sam cuo ima novaca za sve projekte koji zadovolje...

Nego zanima.me kako to tako sporo idu odluke o adm kontroli, kod mene jos nista a neki su vec odavno dobili...
Ne kuzim zasto ne objave sve odjednom i gotovo

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Raptor je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 09-11-18, 16:00   #2572
komer
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 01.07.2008
komer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni dragulj

Meni već 6 mjeseci u kontroli..i jučer tražili nadopunu/obrazloženje.kao imam rok 5 hebenih dana..već je riješeno ali ako faking 20 stranica poslovnog plana treba kontrolirat 6 hebenih mjeseci onda u 3pm i mi i takav posao i orgabizacija posla i sve ostalo..
komer je prisutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-11-18, 00:21   #2573
Raptor
Početnik

Raptor je na dobrom putu

Pa zato se i cudimo zasto je npr. jedna poljska iskoristila XX posto vise novca iz fondova, a mi medju slabijima.

Meni isto danas malo nakon zadnjeg posta dosao poziv za nadopunu dokumentacije...

@Korner, sto su te trazili? Ja zaboravio potpisat ekonomsku velicinu

Nepročitano 10-11-18, 08:51   #2574
komer
Super Uvaženi Član

komer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni draguljkomer je nebrušeni dragulj

Potpis ekonomske veličine od strane LAG administratora i upisali su mi stočarsku proizvodnju od 2017. god umjesto 2018.
Nepročitano Danas, 11:14   #2575
Raptor
Početnik

Raptor je na dobrom putu

Bok trebam jedno objasnjenje vezano uz mjeru 6.3.
U poslovnom planu stoji da je druga isplata moguca nakon provedenih aktivnosti, i dokaza o povecanju proizvodnje.

Sto to tocno znaci?
Ako ja kupim traktor po toj mjeri u 01.2019., isplatu druge rate mogu dobiti tek u 2020. kada prijavim povrsine gdje se vidi da je doslo do povecanja obradive povrsine/kapaciteta?
Da li dobro gledam?

Nepročitano Danas, 12:19   #2576
komer
Super Uvaženi Član

Ovisi što si naveo u poslovnom planu.
Isplata druge rate ide nakon provedenih aktivnosti iz poslovnog plana(kontrola napravi svoje na terenu,dobiješ zeleno svijetlo i to je to).
Ako si naveo kupnju zemljišta onda kupnjom zemlje povećavaš površinu/kapacitet..
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:11.