Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Internacional International

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 15-01-07, 20:12   #1
zvona
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 17.12.2006
zvona je na dobrom putu
Početno International

International, Case International Kakvi su? opčenito ima li tko kakve podatke

Ej da mogo vrjeme vratit ja,bila bi mi danas suđena
letjeli bi među zvjezdama,eh da mogu vrijeme vratit ja

Posljednje uređivanje od ŠANANA : 15-02-12 at 12:45
zvona je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 16-01-07, 08:34   #2
tine
Uvaženi Član

tine avatar

Član foruma od: 10.12.2006
tine će uskoro postati poznat
Početno

Možda bi locirao pitanje u mapu Case IH (International Harvester)?

Posljednje uređivanje od ŠANANA : 15-02-12 at 12:46
tine je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-01-07, 13:38   #3
zvona
Super Uvaženi Član

zvona je na dobrom putu
Početno Internacional

Ne znam gdje bi za ovaj traktor stavio pitanje. Dali je Case prije bio Internacional ili je Case kupio Internacionala. Našao sam jednog cijena mu je dosta povoljna pa me zanima više o njima. Ovaj je crvene boje a vidio sam i žute

Nepročitano 09-03-07, 18:48   #4
robert
Gost

Početno

najizdrzljiviji traktori koji postoje.....IH i case su se davno ujedinili,prije II sv. rata...u susjednom selu ima jedan 105 ks sa 25000 sati.dali je imao generalku do 10000 sati ne znam.ali od 10000 do 25000 nije imao..to su vjecni strojevi,pricao sam sa ljudima koji su culi za njih ili radili na pikovima sa njima,svi su govorili da su to najbolji traktori ikad napravljeni....
kupi kakav god hoces,svaki radi..
IHC...most legendary lines of agricultural maschinery.....
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-07, 19:56   #5
zvona
Super Uvaženi Član

zvona je na dobrom putu
Početno

Ovako pronaÅ¡ao sam jednog Internacionala 955 95 ks tip traži 6.000eur. I u subotu bi ga iÅ¡ao pogledati pa ako je neèemu vjerovatno bi ga i kupio. Å*to mislite o tom , A ima i jedan Ursus 904 bez prednje vuèe 4000eur, Torpedo 7506 isto bez prednje vuèe 86god za 5.000eur

Nepročitano 09-05-07, 20:48   #6
Ratarko
Gost

Početno

Fale ti podataci o radnim satima za sve traktore kao i godina proizvodnje za Internacional .
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-07, 21:15   #7
branko
Gost

Početno

zvone sad si me nasao doma, ja obozavam ihc , jer sam se na njemu ucio voziti i raditi s traktorom, tako da ako se budem bavio malo vise poljoprivredom (ili ako skupim dosta novaca onda i bez vise zemlje) sigurno cu kupiti opet jedan. kao sto je robert rekao mozda jedan od najboljih (starijih) traktora, jedino su svi imali jednu "manu" bilo ljeto bilo zima moras ga paliti s grijacem, ali to je tako na svima pravim ihc traktorima. ihc je imao dva pogona za proizvodnju traktora jedan je bio u neussu na rajni koji je radio do 1997 godine i u doncasteru (GB) taj pogon je kupio argo 2000 g. i na temelju toga proizvodi mccormick traktore koji sa starim mccormick traktorima nema druge nikakve veze, imali su jos jedan manji pogon u francuskoj i usa (farmal). tvornica ih je nastala 1908 g. spajanjem mccormicka i deeringa no necu vas daviti s povijescu ih vec bih htio samo napomenuti da ih ima iz nekih razloga vjerojatno najvecu poteznu snagu od svih traktora, tako npr. kod mene je covjek godinama brao kukuruz s dvorednim zmajevim beracem ihc-om od 48 ks (model 523) i orao je sa 2x14 plugom a kod mene to bas i nije normalno ( imt 560 ima dosta posla s tim plugom). model 955 se proizvodio od 1977 do 1982 g. 81 i 82 g. su bile dvije verzije kabine obicna (ih je naziva comfort) i xl kabina. do lipnja 1979 g. se proizvodio sa d-310 motorom (od 85 do 95 ks ovisno na koji traktor se ugradjivao) a poslije su ugradjivali d-358 motor (od 90 do 105 ks). napravljeno je ukupno 4031 komad obicnog i 995 komad xl modela. brojevi sasije ti se krecu od D030711D001000 do 005435 za obicni model i od D030720D001000 do 002088 za xl model. xl ima osim drukcije kabine i komande mjenjaca smjestene s desne strane dok obicni ima u sredini. da se mene pita svakako ih prije ovih ostalih traktora naravno ako je u dobrom stanju. evo ti link za jedan dobar video sa 844 modelom http://www.agrartechnik-im-einsatz.de/d ... ovie&id=73
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-07, 21:33   #8
robert
Gost

Početno

rusi su kopirali motore od ihc-a,branko je napisao jedan razlog,po cemu se prepoznaju slicnosti medju njima..a znamo kakvi su rusevi....daj boze da se moj vise pokida,da ne moram radit s njime!! :x ...
u njemackoj ihc-ova ima na svakom cosku,pa su povoljni.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 09-05-07, 21:40   #9
zvona
Super Uvaženi Član

zvona je na dobrom putu
Početno

pa ovaj IHC je u Komletincima i tip mi je rekao preko mob.da doðem vidjeti traktor i onda èe mi sve biti jasno a drugo ništa nije htjeo reèi

Nepročitano 09-05-07, 22:01   #10
robert
Gost

Početno

jel taj tip ima dva-tri ihc-a?jedan,u podgradju ima i prodaje ih.ima i neki strojeva tamo jos i dvje vadilice za repu,drugo selo od komletinci...
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
International IHC 744 ŠANANA Internacional 84 21-01-18 18:36
CASE International 1056 XL ŠANANA Internacional 14 06-11-14 21:30
Igle za international b47? bega533 Balirke 7 16-06-11 22:02
ORO INTERNATIONAL - Iznesite Vaša iskustva... Seljo Beljo Massey Ferguson 235 04-11-09 09:00

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 03:32.