Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Štore štore 504 štelanje dizni

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 09-06-18, 07:51   #21
puknuti
Gost

Početno Re: štore 504 štelanje dizni

mom ocu je na 404 polugica pumpe pojela brijeg pogonske osovine ..nakon jedno 200 r/h ..traktor je krepal na njivi ...siromak je sjedil na haubi i pumpal a ja vozil da smo stigli doma
  Odgovori s citatom

Nepročitano 09-06-18, 09:05   #22
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

Citiraj:
Prvotno napisano od mane Vidi poruku
Neće ni Universal delat sa neispravnom pumpom. Ne znam kako to da tvoj Štore dela?
Ne znam, no znam da je jedan ventilić na pumpi bil ispal iz ležišta i to je jako dugo trajalo jer je pojel dosjed na pumpi. Pumpa je, naravno, zamijenjena novom nakon kaj je otkriven nedostatak (pri čišćenju sita).
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-06-18, 00:14   #23
mrki12
Početnik

Član foruma od: 15.10.2016
mrki12 je na dobrom putu

danas sam pokušo još jednom i nije išlo paljenje....onda sam skinuo dizne i spojio ih van kućišta iskuzio da mi na dvije opće neće bacit naftu...znači pumpa je garant,samo čekam majstora da je dođe skinuti jer nisam nikada pa nebi volio šta zeznuti...
mrki12 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 10-06-18, 00:34   #24
bmjoja
Aktivni Član

bmjoja avatar

Član foruma od: 17.03.2016
bmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu aurubmjoja ima spektakularnu auru

Prije skidanja pumpe visokog pritiska još jednom prekontroliraj dize i smanji pritisak na 125 bara.
Nepročitano 10-06-18, 09:44   #25
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
bez AC pumpe ne bu delal , nema tog boga
Šogoru je Univerzal radil sa neispravnom AC pukla polugica koja mrda membranu palil je dobro ali mu faljelo snage (nije bil živ ) puknutu polugu smo našli u karteru .
Nepročitano 10-06-18, 11:10   #26
puknuti
Gost

Da smo mi o tome raspravljali prije 30let moj otac se ne bi trebal voziti na haubi
  Odgovori s citatom
Nepročitano 10-06-18, 11:29   #27
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Da nije mijenjal ulje šogi bi radil generalku jer je u karteru našel komad željeza a nije znal od čega je a na kraju ispalo dobro .
Zakaj se japa vozil na haubi nije valjda držal karnister ??
Nepročitano 10-06-18, 12:11   #28
puknuti
Gost

Bem te . Rukom je pumpal na AC pumpicu.
Od kud mi na njivi kernister i alat da sve to prespojimo
  Odgovori s citatom
Nepročitano 10-06-18, 12:14   #29
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Oba spominjana motora mogu raditi bez ac pumpe ako imaju rezervar gore. Problemi su ga upaliti prvi put, kasnije pali ali problemi znaju nastupiti kad je goriva u rezervaru ispod pola.

Kad rikne pumpa, ovisno kaj na njoj rikne, mogu ali isto tak i ne moraju raditi. Primjer polomljene capice a ac ispravna i motor nema šanse da radi, isto tak ako rikne ventilič, ovisno koji rikne, i motor radi ili ne radi.
Nepročitano 10-06-18, 20:36   #30
puknuti
Gost

Citiraj:
Prvotno napisano od ZJ Vidi poruku
Ne znam, no znam da je jedan ventilić na pumpi bil ispal iz ležišta i to je jako dugo trajalo jer je pojel dosjed na pumpi. Pumpa je, naravno, zamijenjena novom nakon kaj je otkriven nedostatak (pri čišćenju sita).
postoje pumpe koje rade s jednim ventilom ili nijednom
  Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 14:04.