Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT IMT

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 10-02-07, 23:07   #21
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu
Početno

Tako je!

Nepročitano 11-02-07, 01:14   #22
krki
Uvaženi Član

krki avatar

Član foruma od: 01.01.2007
krki je na dobrom putu
Početno

549 rabljeni traže po oglasniku 4, 5 tisuèa eura 88g jedan mi je rekao da je prodal 88g za 3400eura treba malo tražiti da se naèi
krki je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-07, 11:22   #23
Tomislav
Aktivni Član

Član foruma od: 09.01.2007
Tomislav je na dobrom putu
Početno ...........

Eto konaèno su mi dostavili IMT-a 549 DV kojeg sam kupio novog .Å*to da vam kažem,joÅ¡ ga razraðujem,kažu da ga se prvih 50 sati ne smije jako optereèivati.A sitnica je bilo i moram zvati servis da to popravljaju,ne radi pokazivaè za gorivo i temperaturu ,masa na utiænici za struju nije bila dobra i opæenito su im spojevi struje u kurcu labavi.Malo im je zavrÅ¡na obrada u kurcu ali dobro ostalo izgleda o.k....Vidjet æemo Å¡to æe biti kada se ja zaletim sa plugom pa deri :lol: .E da,i moraju se svi Å¡arafi stegnuti jer je katastrofalno sve slabo zaÅ¡arafljeno,sve sam vijke izvana dotegnuo a ako je neÅ¡to tako u getribi i maÅ¡ini onda sam najebao....
Tomislav je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-07, 11:56   #24
mario
Admin

mario avatar

Član foruma od: 28.07.2006
mario je na dobrom putu
Početno

Koliko si ga platio?
Nepročitano 13-02-07, 12:55   #25
Ratarko
Gost

Početno

@Tomislav

Èestitam na kupnji novog traktora , to je velika stvar za nas poljoprivrednike.
Ovo za lošu završnu obradu na novim IMT-ovima sam znao jel kažu da su u dosta velikim problemima pa je to nekako " normalno " . Kontrola vijaka je isto normalna stvar i dobro je što si to primjetio , osobito je bitno vijke na kotaèima prekontrolirati :shock:
Za vijke u mjenjaèu i motoru se ne moraš brinuti jel to ima svoju " kilažu " i tu nema hoæu-neæu , jedino ako je netko nešta namjerno htio napraviti ali to su veæ nebuloze.

Daj slike od traktora , minimalno 5-6 da ga dobro vidimo :D
  Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-07, 13:41   #26
Tomislav
Aktivni Član

Početno .......

Vrlo rado æu poslati slike samo mi moraÅ¡ objasniti kako se Å¡alju jer sam veæ jednom neÅ¡to htio staviti i nisam mogao .Imam kameru na mobu. pa æu slike staviti u komp. Å*to se tiæe Å¡arafa svi su bili slabo zategnuti,cilindar od volana na kotaèima je bio jako slabo stegnut,skoro se sjebao onaj konus na kruÅ¡kici....Ma dobro da mi kotaèi nisu otpali :lol:.Ja sam mislio to je novo,mora biti sve na mjestu kad ono gle èuda.... :twisted: [/img]
Nepročitano 13-02-07, 14:51   #27
Ratarko
Gost

Početno

Hehe , kad mi je otac kupio Torpedo 6206 C prije 20 godina nije uspio doæi kuæi jel mu je kotaè zamalo otpao , vijci se pogubili za 25 km vožnje. To je bolest naših proizvoðaæa pogotovo ali nisu imuni ni zapadni traktori . Na Hurlimanu sam izgubio 2 vijka sa zadnjeg kotaèa a ovi ostali su svi bili labavi . Brzo sam se vratio istim putem nazad i pronaðem ih oba , sva sreæa .

Imaš na vrhu foruma temu " OBAVJESTI... " tamo ti je donekle obješnjeno stavljanje slika , jesi probao tako , ako nisi probaj a ako jesi reci toèno gdje ti "zapne" pa æe mo ti pomoæi jel stvarno nije teško kad jednom uspiješ. Meni je isto trebalo par pokušaja i onda mi je "mario" objasnio i išlo je.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-07, 18:22   #28
Tomislav
Aktivni Član

Početno .............

Napokon sam uspio sa ovom zadnjom :lol:
Nepročitano 13-02-07, 19:02   #29
Ratarko
Gost

Početno

E dobro traktorèe.
Vidio sam samo ovu zadnju sliku.
E sad , taj zadnji link što si stavio na forum samo si ga na forumu trebao još jedan puta selektirati ( prevuèeš mišom preko njega držeæi ljevu tipku na mišu ) i onda u zaglavlju stisneš tipku " Img ".

Znaæi tvoj link je izgledao ovako :
http://img169.imageshack.us/img169/6321 ... 608hh5.jpg

...a trebao je izgledati isto tako samo sa dodatkom " [img] " na poèetku i na kraju linka .

Onda bi ti slika došla direktno na forum evo ovako :

Neznam jesam ti išta bio jasniji sa ovim objašnjenjem ali ona velika tipka " Vidi kako æe izgledati poruka " ti može puno pomoæi dok to radiš jel ako si sve ispravno napravio klikneš na tu dole tipku " Vidi kako æe izgledati poruka " i trebalo bi ti pokazati sliku kako ju mi ostali na forumu vidimo.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 13-02-07, 19:03   #30
Mister x
Regularni Član

Član foruma od: 31.12.2006
Mister x je na dobrom putu
Početno

Pa po Vašim prièama IMT i nije tako loš traktor tko ga zna paziti.
Recimo ja bi traktor trebao za pofrezati svojih 3 hektara nakon kaj posadim sadnice a zatim samo košnja trave i eventualno malo po šumici da se profuram.

Vaš prijedlog molim:

PS: malo visi teren.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 10:49.