Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Ostali traktori > Štore Štore 402

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 08-04-17, 03:36   #131
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Štore 402

samo jedanu brzinu , 540

Nepročitano 08-04-17, 06:55   #132
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Kaj su Uniči imali napredniju getrebu 4 brzine , kardan preko brzina ,sinkroni,ručni kuplung drugog stepena čvrče reduktore ,,,,,,,,,,,??
Nepročitano 08-04-17, 07:52   #133
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

tražili su način da se probiju na zapad , i uspjeli ...no vodili su mrtvu bitku ..od želje da prestignu jedni druge prestigli su sami sebe
Nepročitano 08-04-17, 11:09   #134
store96
Početnik

Član foruma od: 06.04.2017
store96 je na dobrom putu

Citiraj:
Prvotno napisano od mane Vidi poruku
Za kvačilo nek ti odgovori netko stručniji, mislim da znam u čemu je problem ali...
Na šperi iznutra ima O-ring koji je očito poderan i otvrdnuo. Zamjena baš i nije jednostavna pa ako ne curi jako nemoj dirat. Praktički treba raskopati zadnji kraj da bi ga zamjenio.
Za auspuh trebaš drugu ispušnu granu ili nać nekoga da na postojeću proba stavit koljeno prema gore.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
Možete li mi onda reči u čemu je problem jer nije mi jasno da ima samo 1600rs i tako odvaja,dok ujak ima imt 540 i oko 4000rs i kvačilo je sasvim normalno.
Hvala na ostalim odgovorima
store96 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-04-17, 11:27   #135
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Član foruma od: 05.05.2011
mane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni dragulj

Na spojničkoj osovini bi trebao imat ublaživač trzaja ako je isti sistem kao na universalu. Gumice koje su unutra se poderu i dolazi do naglog trzaja. Nama je tak bilo jednom na Universalu i nakon zamjene je sve ok.

Nepročitano 08-04-17, 11:44   #136
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

Nema Štorko te spojke, ali ima osovine i spojku koje vole zamjenu, a koštaju ko svetog petra kajgana.

Skini onaj poklopčič otraga i probaj rukom kolko ima lufta, naravno, na ugašenom traktoru i na ravnom.
Nepročitano 08-04-17, 14:14   #137
mane
Super Uvaženi Član

mane avatar

Član foruma od: 05.05.2011
mane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni draguljmane je nebrušeni dragulj

Znači ipak je kod njega drugačije.

Nepročitano 08-04-17, 16:19   #138
store96
Početnik

Gdje se nalazi taj poklopac koji trebam skinut da bi provjerio
Nepročitano 08-04-17, 16:51   #139
ZJ
Super Moderator

Član foruma od: 22.06.2007
ZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacijeZJ ima reputaciju iznad reputacije

S desne strane, kod pedala kočnica. Jedan njegov šaraf drži filter hidraulike.
ZJ je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 08-04-17, 18:42   #140
store96
Početnik

Skinuo sam poklopac i osovina nema lufta,samo ju mogu zakretat nekih 4-5mm. Jedino plocu koja se nalazi na osovini mogu pomaknit naprijed nazad nkih 2mm
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Štore vasso123 tore 1865 24-04-18 19:27
Štore 404 dragec tore 121 16-12-14 21:38
Štore 302 Jasminka tore 6 09-12-12 18:25
štore 502 gboidar tore 0 11-06-12 21:43

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:37.