Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Poljoprivredna mehanizacija > Traktorski priključci > Balirke rezervni dijelovi za balirke

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 02-04-09, 16:11   #1
ivan10
Gost

Početno rezervni dijelovi za balirke

naime, zanimalo bi me da li netko zna kako se krecu cijene dijelova za balirke i gdje ih ima za kupit. tocnije zanimaju me cijene petljaca i drva na batu. ja sam naso neku trgovinu jakopic, taj je izmedu dugog sela i vrbovca pa mi se cini dost skup (za drva mi je reko 1500 kn set, a jedan petljac oko 600). imam new holland 366
  Odgovori s citatom

Nepročitano 02-04-09, 21:55   #2
markach
Uvaženi Član

markach avatar

Član foruma od: 31.01.2008
markach će uskoro postati poznat
Početno Re: rezervni dijelovi za balirke

Žica-žalac Bjelovar
Elta Pušćine ,Nedelišće
markach je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-04-09, 17:24   #3
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 24.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

ja sam za welgera sve uzimao u ŽICA-Žalac, set drva na batu me došao 800 kn, za malu welgericu ap 41, a za ove veče isto oko 1500 kn
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-04-09, 21:06   #4
Mike
Uvaženi Član

Mike avatar

Član foruma od: 06.01.2009
Mike će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od ivan10
naime, zanimalo bi me da li netko zna kako se krecu cijene dijelova za balirke i gdje ih ima za kupit. tocnije zanimaju me cijene petljaca i drva na batu. ja sam naso neku trgovinu jakopic, taj je izmedu dugog sela i vrbovca pa mi se cini dost skup (za drva mi je reko 1500 kn set, a jedan petljac oko 600). imam new holland 366
pa kaj ti ta drva nebi mogel neki majstorčić izhoblati i sam ih pošarafiš gore :scratch
Nepročitano 03-04-09, 23:21   #5
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 24.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Mike, ovo ti je neko specijalno kuhano drvo baš za to, recimo mi smo doma napravili od brijesta klizače, za 1 sezonu su se pojeli, pa smo gore uprešali neko tvrdu drvenu ploču,ali i to se je brzo pojelo, onda sam stavio original ta drva na bat i sad bi to trebalo barem jedno 5-7 sezona biti mir, jer rastavljati bata van i ponovno sastavljati nije baš ugodan posao, pa poslije paljenje poštelati..... ma da se strgaš od posla :!:
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 04-04-09, 00:41   #6
ivan10
Gost

vec sam ja razmisljo o tome da dam nekom da mi napravi al kaj kolega veli mislim da nema smisla, jel ipak to se puno puta klize sim tam i nije to bas po meni najbolje, a izmedu ostalog imam za raskapat pol balirke da to promjenim.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 04-04-09, 20:25   #7
Mike
Uvaženi Član

Mike avatar

Član foruma od: 06.01.2009
Mike će uskoro postati poznat

:lol: :lol: :lol: očito vi ne prčkate puno po svojim balirkama...ja na svojoj obavezno prije svake sezone pregledam ležajeve na batu i naoštrim noževe(a to zahtjeva vađenje bata ili se ugurati skroz u balirku) tak da sam cijelu sezonu miran
a izvadit bata van i nije neka mudrost,teže ga je ugurati nazad unutra ,nevidim razloga zakaj bi se moralo paljenje dirati :scratch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nepročitano 05-04-09, 15:59   #8
markach
Uvaženi Član

markach avatar

Član foruma od: 31.01.2008
markach će uskoro postati poznat

Citiraj:
Prvotno napisano od Mike
a izvadit bata van i nije neka mudrost,teže ga je ugurati nazad unutra ,nevidim razloga zakaj bi se moralo paljenje dirati
sve je to tak kak si napisal samo da dodam da starije balirke imaju prenos lanaca i remena pa možda i treba neznam na pamet jer ih nisam dugo videl npr.Welger 52 ima sve iz jedne getribe odnosno 1 osovina za ruke i vezački mehanizam a druga za pick up i normalno bat kojeg drže 2 šarafa
a ni to "paljenje" nije tako velik problem dok imas neko uputstvo ,ja sam mjenjal već lagere na batu,tanjurasti i konusne zupčanike na petljaču
*ako kome zatreba nest iz kataloga ili uputstva nek se javi *
markach je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
ltz t40 ispravni dijelovi ZgeNbo Potranja 0 09-11-13 20:47
Rezervni dijelovi Labin TPS seljačić Labin Progres i Goldoni motokultivatori 4 08-05-12 21:24
dijelovi za TAM potraga... ctx80 Svatara 6 15-12-11 09:15

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 21:16.