Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 16-05-12, 16:48   #1
vinkovic
Početnik

Član foruma od: 23.02.2012
vinkovic je na dobrom putu
Početno ama balirka

pozdrav svima, jel ko zna o AMA balirkama nesto vise, jel neko ima takvu, mene zanima a skoro nista neznam o njoj...
vinkovic je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 16-05-12, 16:58   #2
neponovljivibris
Aktivni Član

Član foruma od: 18.01.2012
neponovljivibris je na dobrom putu
Početno

znam samo da je mađarske proizvodnje! pa stoga ne bi trebalo bit problema za dijelove!
a ko i na svakoj malo bacis oko na petljace, igle i probas ju u radu,, al jebaji ga, sigurno ima neku boljku kao i svaka
neponovljivibris je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 16-05-12, 21:53   #3
levak
Regularni Član

Član foruma od: 03.02.2011
levak je na dobrom putu
Početno

AMA je Italijanaska presa uradjena po standardima Italijanskih presa iz 70ih i 80 ih godina proslog veka .Pravljenja je u verziji za ravnicarske i brdske terene .Nosi modifikovan RS vezac3770 (standardan RS ima osovinu 30mm a u nje je 28 mm).Ima odlicne zastite osigurac na zamajcu i vezackoj osovini plus kocnicu za igle. Najveca mana joj je sto hoce da kosi balu ima jednu fabricku gresku koja se moze ispraviti ali da vam o tome ne pisem vi to nemozete.Inace dosta brza i zahvalna presa.
levak je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 25-07-12, 12:29   #4
vinkovic
Početnik

Član foruma od: 23.02.2012
vinkovic je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od levak Vidi poruku
AMA je Italijanaska presa uradjena po standardima Italijanskih presa iz 70ih i 80 ih godina proslog veka .Pravljenja je u verziji za ravnicarske i brdske terene .Nosi modifikovan RS vezac3770 (standardan RS ima osovinu 30mm a u nje je 28 mm).Ima odlicne zastite osigurac na zamajcu i vezackoj osovini plus kocnicu za igle. Najveca mana joj je sto hoce da kosi balu ima jednu fabricku gresku koja se moze ispraviti ali da vam o tome ne pisem vi to nemozete.Inace dosta brza i zahvalna presa.
nadam se da ces mi objasnit za to kako da ustimam da ne kosi balu, unapred hvala
vinkovic je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 03-02-13, 06:05   #5
ler
Polako se zagrijava

Član foruma od: 13.10.2010
ler je na dobrom putu
Početno Ama 283

Citiraj:
Prvotno napisano od vinkovic Vidi poruku
nadam se da ces mi objasnit za to kako da ustimam da ne kosi balu, unapred hvala
Posjedujem AMA 283 balirku godina proizvodnje 1993 to vam je Talijanska balirka ima par izvedbi koliko sam vidio dosta je brza balirka ulaz ili pi kap joj je 1,50 a izlaz dosta veliki nisam mjerio ako koga zanima budem premjerio izlaz i odgovorio petljači na toj balirku su identični Sipma balirki to jeste isti u mom posjedu je već 5 godina nikakvig problema nisam imao prve dvije godine sam radio sa njom sada mi već 3 god stoji ništo ne radi u te prve dvije godine imao sam problema sa vezanjom bala to jeste sa petljačem i zakrivljenost bale to mi je riješio majstor koji dela u Poljo opskrbi u zagrebu jer mi je objasnnio da je blirka radila na ekološkoj špagi pa ju je preštelao na standardnu špagu tip 400 i u te dvije sezone nije bilo nikakvih kvarova i lomova itd .
Nepročitano 03-02-13, 06:14   #6
ler
Polako se zagrijava

Član foruma od: 13.10.2010
ler je na dobrom putu
Početno

http://www.njuskalo.hr/strojevi-gosp...3-oglas-388604 Moja je balirka ista kao ova samo ima veći ulaz ili pi kap i tip je 283
Nepročitano 24-04-13, 06:56   #7
maiky
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 09.02.2007
maiky je na dobrom putu
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od ler Vidi poruku
http://www.njuskalo.hr/strojevi-gosp...3-oglas-388604 Moja je balirka ista kao ova samo ima veći ulaz ili pi kap i tip je 283

ova ima dosta uzak ulazak mase morala bi raditi niske bale ako se ne varam,
imao sam u prilici vidjeti jednu AMA balirku u radu radi ogromne bale u kvadratnom presjeku nekih 46x46 ili mozda i 50x50 kad bala izađe iz balirke to su prevelike bale za manipulaciju barem za mene...
maiky je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 29-07-13, 11:43   #8
irfmu1
Početnik

Član foruma od: 26.07.2013
irfmu1 je na dobrom putu
Početno Re: ama balirka

Kupio sam manju balirku Ama. Imam problem jer mi radi zakošene bale. Da li mi neko može pomoći da riješim taj problem.
irfmu1 je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
balirka Welger RP 15 tine Ponuda 0 15-05-13 14:03
Balirka za tomicu Perenda Balirke 9 11-03-13 18:52
Balirka Welger MATIJA CASE Ponuda 4 12-01-13 19:30
balirka nev holand 65 vinkovic Balirke 3 19-03-12 00:49
balirka new holand enes Balirke 15 16-03-12 22:51

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 22:11.