Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > IMT kilav forum maksimalno

Zatvorena tema
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 19-03-14, 15:25   #1
motivell
Regularni Član

Član foruma od: 04.06.2011
motivell je na dobrom putu
Početno kilav forum maksimalno

U temi 549 o teskom volanu niko nema nikakvo rjesenje da da ili ponudi nesto, svi citaju ono na sta mu se digne niko ne zna ili nece da napise moguce kvarove ili kako to popraviti svi citate o svojim traktorima jedva to cekate. Ovo cete svi primjetiti naravno a niko nece ono sta treba, za sta onda sluzi ovaj forum za pricanje dozivljaja ili pustolovina
motivell je odsutan  

Nepročitano 19-03-14, 15:45   #2
bhorv
Super Uvaženi Član

bhorv avatar

Član foruma od: 26.09.2008
bhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mrakubhorv je svjetionik u mraku
Početno Re: kilav forum maksimalno

Prijatelju kud letiš glavom kroz zid???. Kad bi na forumu bili svi majstori..onda nema potrebe za servisima. Ja sam svoju pumpu odnio u servis na reparaciju, i pošteno platio, a nisam čačkao po njoj jer nemam pojma.
bhorv je odsutan  
Nepročitano 19-03-14, 16:05   #3
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije

stari ti od početka govoriš kako si pumpu rastavio , pregledao , da ti izgleda ispravo , ništa nije potrgano itd...
Tu se još da isčitati kako je tebi frka sad iskeširati za novu pumpu . večinu kvara si locirao i detektirao sam i to vrlo uspješno ..
Zadnje pitaš za opciju da blokiraš sigurnosni..tko bi pametan stao u obranu te ideje pa da ti nakon toga pukne osovina ..i onda otvoriš još par ovakvih tema preko kojih bi širio glas kako te neki forumaš zajebo .

Forum nije servis i nitko ne garantira ničim opipljivim svoje upise .

Svakodnevno sam svjedok totalno bezveznih i nelogičnih riješenja ali isto tak vidim kako ljudi nasjedaju na njih jer su oni koji ih upisuju na neki način stekli reputaciju "majstora" .

Nekada me to jako ljutilo ali danas polaku učim od drugih forumaša koji ne obaziru na njih i njihove nebulozne upise

vaš velečasni

Svi ti savjeti mogu samo poslužiti kao dobre smjernice m nikako pravo rješenje .
Nepročitano 19-03-14, 16:14   #4
zgzac
Super Uvaženi Član

zgzac avatar

Član foruma od: 03.08.2012
zgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajanzgzac je sjajan

Dragi kolega @motivell ... Ja, da znam, drage volje bi ti dao nekakav odgovor, a sto se tice da ti nitko nije odgovorio.... nisi jedini !! Ja jos cekam odgovor na dva svoja pitanja pa nista..... i jel se ljutim zbog toga ? Ne .... Nemogu svi sve znat, nit mogu svi visit cjelodnevno na forumu i svima odgovarati.... to je tak jbga
zgzac je odsutan  
Nepročitano 19-03-14, 16:37   #5
motivell
Regularni Član

E to sam cekao kako svi letite na ovo na teme koje bodu oci a na ostale niko.
Nije problem iskesirati za novu nikakav ali sto, ako se da nesto uraditi sa one.
Da, sve je citavo i nepoderano ali je slaba pa bi blokiranje bilo samo ispitivanje sta je problem u svemu.
Nekima se samo sarafic bio odvrnuo pa po vama mjenjaj pumpu ne trazi kvar iako je maltene djecja igra samo ga dotegni.
Ne trazim popravak pumpe na forumu nego nesto sa cime se neko susretao pa da objavi.
Nije problem ni odneti u servis ali treba nesto pokusati pre svega.
motivell je odsutan  
Nepročitano 19-03-14, 17:27   #6
ŠANANA
Super Moderator

ŠANANA avatar

Član foruma od: 24.01.2008
ŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajanŠANANA je sjajan

Gledaj prijatelju!!!
Ti prostim oko nemožeš dijagnosticirati kvar pumpe, to nikako, nit imaš aparaturu, nit znaš proceduru, nemam ni ja i neznam ni ja, ali zato postoje hidraulični servisi!!!!!

Strikanu otišla vanjska pumpa hidraulika, skinuli, odneli u servis, ovaj ju je sredio za nekih 600 kn i evo sad uredno radi koda nikaj nije bilo, a mi isto tako nismo vjerovali niti vidjeli ikakva oštečenja!

El ti treba još šta objasniti ili je to sasvim dovoljno???

Inače, ova ti tema tu neprolazi, ali neču je brisati, spojit ću je na temu IMT 549 pa tam oda se nastavlja rasprava!!

I još da samo napomenem...što si pšostigao od nas?? Baš ništa, postigao si samo to da se povela opčenita rasprava, ništa konkretno u vezi pumpe što majstori znalci več nisu tamo u temi napisali!!

Iskeširaj oko 3000 kn za novu pumpu, namontiraj i mirno spavaj, APSOLUTNO nije nikakvo čudo što se takve stvari dešavaju na novim 549 DV traktorima, to si još imao i sreće što ti je otišla ta pumpa, mogao si biti loše sreće pa raditi generalnu motora!!
Još sto ljeta, mladi smo, još ne predaj se!

ŠANANA
http://www.youtube.com/imt757
ŠANANA je odsutan  
Nepročitano 19-03-14, 17:28   #7
zivisic
Uvaženi Član

zivisic avatar

Član foruma od: 01.03.2011
zivisic će uskoro postati poznat

Nisam pratio tvoju pumpu niti sam tebe primjecivao do sad (ocito smo na razlicitmo podforumima).
Moje je isto misljenje da je forum nekad mlitav.
Al ne znam sta bi ucinio po tom pitanju, tj. sta bi itko mogao ucinit, niti znam kako je na drugim forumima...
Misljenja sam da opcenito ljudi ne reagiraju na potrebe drugih ako sami ne tangiraju na neki nacin s temom, zasto je to tako, 100 je razloga, ali je tako...ne samo na forumu.
Mada ima clanova koji su uvijek angazirani i na raspolaganju.
Po tome mislim da su moderatori stvarno dobro izabrani.

Meni recimo nije jasno da nitko ne zna za nikakvu medjurednu frezu?!
Kompletan sjever hrvatske su povrcari, u slavoniji ima dosta duhanasa, istra...nema sanse da tih freza nema, u sinjskom polju imaju 4 komada sta ja znam...al dobro
zivisic je odsutan  
Nepročitano 19-03-14, 18:09   #8
Mali od Traktora
Aktivni Član

Član foruma od: 21.01.2012
Mali od Traktora će uskoro postati poznat

Nije forum kilav , varate se, vec na pitanje ajmo reci o pumpi se nitko ne usudi nista reci jer se to ne popravlja preko foruma. Inace na neka druga pitanja ljudi dobiju odgovore. zivsic sta te zanima meduredna freza? Imam ja neku
Nepročitano 19-03-14, 19:31   #9
motivell
Regularni Član

Al et vidis kako se oko ove teme okupi mnogo forumasa, a ovak nikako svak cita i gleda ono na sta mu se digne i sta njemu odgovara.......
Ne popravljam pumpu preko foruma vec neke savjete i greske, sitnice trazim koje mogu uzrokovati problem i meni malo olaksati.....
I gdje ti vidis ovde majstore znalce, jakih mi znalaca kazu mjenjaj a nijedan nema pojma da popravi nesto nego samo novo to nisu majstori i nece nikada ni biti.....
motivell je odsutan  
Nepročitano 19-03-14, 19:48   #10
bobe
Aktivni Član

Član foruma od: 22.01.2014
bobe će uskoro postati poznat

Bitno da si ti majstor!!! Kako te nije sramota tako blatiti ove ljude ovdje koji dijele svoja isustva i znanja!? Za sve ove ljude koji su postali po forumu ja im mogu reći jedno veliko HVALA!!!
Zašto?
E pa zato što ja kao čovjek koji se razumije u mehaniku onako fušerski (trgovačke sam struke) sam uz pomoć ovih ljudi i njihovih postova na ovom forumu sam uradio generalku na 533. I za to nemoj nikog omalovažavati ovdje jer ako ti se ne sviđa jednostavno napusti forum a ja im od srca zahvaljujem za njihove savjete i ostalo jer da nije njih puno više bi njih plaćalo majstorima dobru lovu. Momci još jednom HVALA vam od mene!!!
bobe je odsutan  
Zatvorena tema

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 02:26.