• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirka Inex-Lifam ne veže reze i ne veže lijevi kraj

SAME

Novi član
Tu od
7 Lip 2015
Poruka
1
Ovako,prije zime kupio sam Inexovu balirku,ništa posebno,isključivo za vlastite potrebe.
Kod prijašnjeg vlasnika prije same kupovine lično sam je probao i izbacila 15 bala u komadu bez greške.
Tad sam je dovezao kući i pokrio je sa najlonom zbog vanjskih uvjeta da ne bi korozirala.
I tako jučer odlučim da napokon krenem sa poslom,podmažem cjeloukupni sistem balirke uključujući i rezače gore kod špage,uglavnom gdje god se je moglo podmazati ja jesam.
Kad sam došao na njivu izbacila je možda svega 3 dobre bale,ostalo je sve bilo falš,desnu stranu veže normalno i normalno presuje,lijevu stranu ne reže a ni ne veže logično,onda se špaga zapetljava oko samih rezača i zupčanika,pokušavao sam je iznova namotavati sa novom špagom malo debljom ali je rezultat isti.
DA LI SAM JA POGRIJEŠIO NEŠPTO SA SAMIM TIM ŠTO SAM PODMAZAO BAŠ TAJ DIO,ILI JE TO JEDNOSTAVNO KVAR NASTAO.
 
Na vrh