• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cuy, zamorci za meso

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Kolega breskvar, imaš kod mene u susjedstvu duplo veće štakore i kad mu odsječeš rep i malo ga okupas u vrućoj vodi, ne vidi se nikakva razlika! A ne moraš ih uvoziti! Mala šala!!, zezam se, čuo sam i ja o tim "orijaškim zamorcima", ali pokušaj da s tim uspiju u njemačkoj je propao..., pa sam stoga skeptičan prema hrvatskom tržištu!!!ali ako si ti uvjeren, samo naprijed!!
Ja ih sigurno ne ću papati...
 

breskvar

Aktivni član
Tu od
25 Velj 2009
Poruka
1,150
Kolega breskvar, imaš kod mene u susjedstvu duplo veće štakore i kad mu odsječeš rep i malo ga okupas u vrućoj vodi, ne vidi se nikakva razlika! A ne moraš ih uvoziti! Mala šala!!, zezam se, čuo sam i ja o tim "orijaškim zamorcima", ali pokušaj da s tim uspiju u njemačkoj je propao..., pa sam stoga skeptičan prema hrvatskom tržištu!!!ali ako si ti uvjeren, samo naprijed!!
Ja ih sigurno ne ću papati...

Mene uopće ne zanima "tržište". Uzgajao bi ih za sebe. I vrlo su ukusni, provjerio sam :D
 

budvaa

Novi član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
12
Tamo ih ima na svaki korak , najukusniji su sa djumira , uh kad se sjetim
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,371
Možda sada ispadam pekmezast ili tako nešto, ali nakon šta sam na yt odgledao neku reportažu ja ih nebi imao srca pojesti, a kamoli zaklati ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh