• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Digitalna vaga do 300-350 kg.

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
pozdrav trebao bi kupiti vagu pa gledam po njuškalu vidim da ima dosta jeftini marki:vertie,straus,royal itd.ima to netko?da li vrjede čemu?šluže?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,346
Ima ju tast i baš smo ju danas koristili, radi i služi, jedino je nezgodna malo za svinje jer se ugasi pa nemaš trenutnu težinu na njoj kad se upali, uglavnom za te novce dobra stvar.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,346
Moram ga pitati jer ju ima nešto preko pola godine i koliko znam nije još mijenjao baterije.
 

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
167
Ja kupio ovu lijevu, bila malo skuplja ali piše da se može baždariti. Odlična, bateriju nisam punio od kad sam kupio, cca 9 mj.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-05-15-07-47-17-045_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-05-15-07-47-17-045_com.facebook.katana.jpg
    30.1 KB · Pregleda: 21

JoGre

Dobro znana faca
Tu od
21 Lip 2019
Poruka
86
pozdrav trebao bi kupiti vagu pa gledam po njuškalu vidim da ima dosta jeftini marki:vertie,straus,royal itd.ima to netko?da li vrjede čemu?šluže?
Odlična stvar. Ja imam od 300 kg već nekih 6. godina i nikada problema.
Kad se sjetim da su nekada u selu bile samo dvije vage i svi su ih posuđivali, a bile su jakooo teške za tegliti :cautious:
Jako je točna, baždario sam je više puta (provjeravao točnost) i uvijek je točno pokazivala. Jedino treba paziti da je dobro nivelirana (vodoravna) i da stabilno stoji na sve četiri točke. A to se lako napravi vaser-vagom i nivelirajućim kotačićima.
Baterija mi još uvijek drži, jedino sam je punio nekoliko puta preko kabela koji sam dobio sa njom. Tako da može i raditi na struju ako baterija ode. Ako se dobro sjećam platio sam je 360 kn.
Lako se može rasklopiti, vrat (cijev) na kojem je displej se otšarafi i displej se izvadi.
 
Na vrh