• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FLIEGL prikolice

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: fligel prikolice

tomica zetor kaže:
fligel prikolica je 9.5 tona i ja sam je platio 80 000 s pdv-om, a za božič sam dibio ponudu od laterana na akciji 67 ooo +pdv, tako da to nije skupo, a ja bi trebao jos jednu nabavit...
Koliko vidim svima su slali čestitke i neke ponude prikolica i slično.
Znači da je trgovina stala nitko ništa ne kupuje
Kod Fligl prikolice ima nekih nedostataka mislim da sm ih naveo u prijašnjm postovima .
Kad sam je dobro zagledao imao sam nekih primjedbi i za iste novce sam imao Fligl i Tehnostrojku ali je Tehnostrojka imala povišene stranice što mi je i odgovaralo zbog silaže .
Visina stranice kod Fligla je 50x50.
Visina -------- kod tehnostrojke je 60x60.
Nije to samo presudilo nego i neke druge stvari koje sam čuo od trgovaca kao što su -Gume , zadnja poteznica ,priključci za kipu i zrak za drugu prikolicu i još nekih sitnica kojih kod Tehnostrojke nije bilo
Ali ne kudim je nije ona loša samo sam odabrao po mom kriteriju bolju što i nemora biti.
Vidjet ćemo kroz eksplataciju.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Re: fligel prikolice

Ero kaže:
tomica zetor kaže:
fligel prikolica je 9.5 tona i ja sam je platio 80 000 s pdv-om, a za božič sam dibio ponudu od laterana na akciji 67 ooo +pdv, tako da to nije skupo, a ja bi trebao jos jednu nabavit...
Koliko vidim svima su slali čestitke i neke ponude prikolica i slično.
Znači da je trgovina stala nitko ništa ne kupuje
Kod Fligl prikolice ima nekih nedostataka mislim da sm ih naveo u prijašnjm postovima .
Kad sam je dobro zagledao imao sam nekih primjedbi i za iste novce sam imao Fligl i Tehnostrojku ali je Tehnostrojka imala povišene stranice što mi je i odgovaralo zbog silaže .
Visina stranice kod Fligla je 50x50.
Visina -------- kod tehnostrojke je 60x60.
Nije to samo presudilo nego i neke druge stvari koje sam čuo od trgovaca kao što su -Gume , zadnja poteznica ,priključci za kipu i zrak za drugu prikolicu i još nekih sitnica kojih kod Tehnostrojke nije bilo
Ali ne kudim je nije ona loša samo sam odabrao po mom kriteriju bolju što i nemora biti.
Vidjet ćemo kroz eksplataciju.

a naravno da je stala prodaja...recesija ubire danak! :cry:
moraju se malo potruditi oko marketinga...!možda nekaj više prodaju...jer bez marketinga nema ni prodaje...!
lepo od Laterana da šalju čestitke! pohvalno! ;)


znači tomica tvoja i ova iz ponude su slične jelda? kad veliš da je tvoja 9,5 t o ova je 9...
 

TOMICA7340

Član
Tu od
1 Pro 2008
Poruka
118
Re: fligel prikolice

da tako je.... iste su... i meni odlične prikolice.... a kod mene su prevozile krumpira i luka u večim količinama ,naravno pšenice i kukuruza ...
 

Tony98

Novi član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
3
Posto sam nov na forumu malo proucavam prikolice Fliegl pa me zanima koje su cijena Fliegl prikolica u Hrvatskoj i okolini Iskustva i tako to .
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,887
Nema baš nekog konkretnog zastupnika,
više prolaze Tehnostroj kojih i ima na lageru, pa Pronar... Brantner, Wielton, a u zadnje vreme Turkinje idu jako...
 

Tony98

Novi član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
3
Pa ima konkretnih zastupnika Novocomerc Internacional Lateran agro Fortuna agro . Generalno cijene na tržištu Fliegl-a nisu nista vece od Tehnostroja Pronar itd
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Pošto si novi, mogel si se malo potruditi i vidjeti da tema o Fliegl prikolicama postoji.
 

Tony98

Novi član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
3
Vidio sam ali su me interesirale detaljnije informacije od onih koji ih posjeduju ili znaju nesto više o njima .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh