• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jesenski sajam Gudovac 2022

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,716
Ako budem išel, onda bu to vjerojatno u petak.
Tine, na kojem budeš štandu. Može broj na pp.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ne znam kud budem baš tačno.
Koliko sam dobio od sajma, trebao bi na polju 5B, to je uz konjsku štalu nasuprot Sekre..
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ne znam kud budem baš tačno.
Koliko sam dobio od sajma, trebao bi na polju 5B, to je uz konjsku štalu nasuprot Sekre..
Popravak, nekih 20 m dalje, kod malog metalnog silosa, nasuprot Masive.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,236
Svugdje pođi,svugdje prođi ali svome domu dođi.
Bili danas ja i prijatelj,bilo je OK,čak bolje nego subotom kad sam išao,susreo jednog dragog čovjeka kojeg i ovim putem pozdravljam, žao mi je što nije bilo više vremena za druženje, valjda bude drugom prilikom.
Mislim da je sajam ipak nešto bolji nego protekle godine.
 
  • Like
Reactions: ZJ

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,588
Ja isto danas bio. Nije me bas se dojmio. Mislim daje predkoronaskih godina bilo kvalitetnije i vise izlagaca. Mnogibstvari nisam naso ili nije bilo. Al ok,standovi su bili poprilicno posjeceni... Osim jednog. U 3 navrata kako sam proso nisam nikog naiso.
 

Prilozi

  • IMG_20220911_130257.jpg
    IMG_20220911_130257.jpg
    49.1 KB · Pregleda: 59

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Dali netko ima kakvih slika sa sajma od traktora lamborghini spark 205
 

Najnoviji postovi

Na vrh