• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kamilica

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jel se popravila kamilica labavi?
sorry sad tek pročitao pitanje....e pa moja čeka da bar malo zabijeli,da je dronovi poslikaju i zatim ulazim sa tanjuračom....i definitivno to je to u mom životu što se kamilice tiče.....ja nemogu postič cijenu,zbog primjesa klomazona i nikotina.....em su kod mene slabe zemlje,em je klima sve surovija i meni se više ne isplati,a i ostao sam sam u kuči tako da pored duhana i firme,nemogu više stiči,a vama želim puno uspjeha....evo zadnja mi plačena 9,25 kn.....to stvarno nema smisla radit uz prinos od 300-400kg/kj......
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Da , zbilja niska cijena...
Šta da ti kažem, kod mene je situacija drugačija, al kamilica je čista.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,757
Nekak su vam sitne stabljike i bati kukuruze koju berete Burgoinom 🤭:ROFLMAO:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Ima traku na lancima, fixna je.
Kak onda, čistiš pa štelaš ili?
Koliko ti baci van na rotoru?
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
Ode pa struže po rubu sada smo napravili valjeke se utorom po sredini i naručili trake sa remenom pa je bolje
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Mi imamo 8 letvi na Hederi, 160-180okr,ali čini mi se da ima dosta rasipa.
Nez kako je na tome Hederu što ste napravili? Imaš još slika?
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
12 letvi Z profil sva 4 cm inox zub 6 cm,, 1200 ukupno, na pola gasa imam 230 obrtaja i dobro radi
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Koja svrha tih duži zubi?
Jel imaš traku ili puž iza rotora?
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
Trake 2 u hederu i 2 transportne do bunkera a za zube nemam pojma tako je bilo na onome kojega smo kopirali
 

Najnoviji postovi

Na vrh