• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kineski Fiat

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Re: kineski fiat

Jel ti traktori imaju neke veze sa Universalom, vrlo su mi slični????
 
T

takor

Guest
Re: kineski fiat

Ima li netko slike tih kineskih fiata ili dali ima neka web stranica gdje ih se moze vidjeti?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: kineski fiat

takor kaže:
Ima li netko slike tih kineskih fiata ili dali ima neka web stranica gdje ih se moze vidjeti?
da i mene zanima isto
 
S

sava

Guest
Re: kineski fiat

Marko355 kaže:
Jel ti traktori imaju neke veze sa Universalom, vrlo su mi slični????
Universal je Rumunska kopija FIAT-a.
 
M

mladi kosac

Guest
Re: kineski fiat

fiate oznake dfh je prodavala se-kre na sajmu u gudovcu prije 4-5 godina kada sam prvi puta zamo išao i bili su izloženi u onom nadkrivenom prostori
 
M

mladi kosac

Guest
Re: kineski fiat

je li to taj kineski fiat

pictureid.jpg


picture013x.jpg
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Re: kineski fiat

Sekra sada izgleda drži samo Yto i Kubota traktore, ne vidim Fiat na njihovoj stranici
 
V

vedo

Guest
Re: kineski fiat

Primijetio sam da svaki kineski traktor ima bijele felge i mislim da se po tome mogu prepoznati ;)
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
Re: kineski fiat

ima ti i zetor i još mnogi drugi bijele felge tako da nemožeš po tome znati koji je kinez,
lijep je ovaj fiat baš mi se sviđa,kakvi su motori u njima
 
V

vedo

Guest
Re: kineski fiat

nenad393 kaže:
ima ti i zetor i još mnogi drugi bijele felge tako da nemožeš po tome znati koji je kinez,
lijep je ovaj fiat baš mi se sviđa,kakvi su motori u njima

Ne bih rekao da su u zetora bijele felge,kod njeg više vuče na prljavo bijelu boju
 
V

vedo

Guest
Re: kineski fiat

nenad393 kaže:
to ovisi od gazde,dal ga pere ili ne :lol:

Kod nas velikom većinom-NE :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh