• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novi traktor za vinogradarstvo

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
vinogradar kaže:
Meni se osobno taj traktor nesviđa,loše je to napravljeno,ja bi radije uzeo Priminog 35konja ili AGT35 ako ti treba samo za vinograd,ako kubuješ traktor za te novce,neznam s koliko raspoležeš novaca,a 539 nije baš za vinograd pogotovo ako je brijeg,atomizer 400 l i prvi kraj je u zraku!!!!

jel znas mozda koje su cjene tih traktora?
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
A moj susjed je kupio AGT 35 sa kabinom pred neke 2 god mislim da je dao nekih 85-90 tisuća kuna stvarno neznam točno,aPrima je mislim malo jeftinija od AGT-a stavim sad slike AGT-a!
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
vinogradar kaže:
Meni se osobno taj traktor nesviđa,loše je to napravljeno
Netko je napisao da Labinprogres jos nece ove godine prodavati te traktore sto ce reci da imaju nekih stvari koje jos trebaju rijesiti

vinogradar kaže:
ja bi radije uzeo Priminog 35konja ili AGT35 ako ti treba samo za vinograd,ako kubuješ traktor za te novce,neznam s koliko raspoležeš novaca,a 539 nije baš za vinograd pogotovo ako je brijeg,atomizer 400 l i prvi kraj je u zraku!!!!

Jel' moze info tko ih prodaje u Hrvatskoj
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Zvonek probaj se raspitat o Hittner traktorima koji se rade u Bjelovaru slični su priminim traktorima u Gudovcu su svake godine a mislim da nisu ni skupi baš!!!
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Yerre di si to uslikao-traktori su odlični-može li netko reći išta no njima :?: :?: HVALA!!!!!!!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
to su Antonio carraro traktori,,,,najbolji među prdvacima,,,,uz malo srece uskoro dolazi jedan u moju avliju S5500
 
A

Arijan

Guest
TOMO VINKOVIĆ kaže:
hittner traktori su odlični samo im je nedostatak to što nemaju motor jači od 30ks sa vodenim hlađenjem,evo stranica o njima....


http://www.hittner.hr/poljoprivredni_zg ... cotrac.php

Ovo više nije točno s obzirom da "Hittner" u ponudi ima i ECOTRAC 35 s vodenim hlađenjem i 35KS (22kW), pogledati na stranicama tvrtke: Obrisan neispravan link.

Upravo je ovaj vikend potpisan ugovor sa republikom Ganom za 4.000 traktora ECOTRAC i 16.000 poljoprivrednih priključaka.

Za sve informacije slobodno se obratiti na mailove i telefone navedene na stranici Obrisan neispravan link.
 
Y

Yerre

Guest
Yerre kaže:
Obrisan neispravan link.

To su Carraro traktori, snimljeni na Danu jabuke u Vel. Ludini. Mislim da je zastupnik PA-VIN.
Prvi model na slici je TC 5500, drugi S 5400, a treći je 1400
 
D

dmeter

Guest
swizach kaže:
to su Antonio carraro traktori,,,,najbolji među prdvacima,,,,uz malo srece uskoro dolazi jedan u moju avliju S5500
Ja sam ti radio na staroj seriji Tigre 36Ks vjerovatno najbolji mali traktor.Okretan,močan i bez ikakvih kvarova osim freze a za to sam ja kriv.Ljen sam prvo bilicu orat a nabijena je od prolaza kamiona,kombija sa tigrom odmah idem frezat i iz 2-3 puta zemlju pretvara u brašno.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Talijani su stručnjaki za male kako swizach veli prdavce. Rade kvalitetne strojeve koji se ne kvare, samo su dosta skupi (nažalost nemreš imati i ovce i novce) Velika je razlika između zglobnih i kompaktnih. Zglobni su okretniji i na ravnici su u redu, ali na brijegu zbog stabilnosti dajem prednost kompaktnima. Jadnom davno prije 30-tak ljeta sam u Gorizi vidio traktor koji je bil kompaktan, a imal je zakretne prve i zadnje kotače. Dakle okretnost kao kod zglobih, i stabilnost kao kod kompaktnih. Mislim da je to prava stvar za vinograd na brijegu. Nažalost nisam zapamtil marku.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
iwanho kaže:
Talijani su stručnjaki za male kako swizach veli prdavce. Rade kvalitetne strojeve koji se ne kvare, samo su dosta skupi (nažalost nemreš imati i ovce i novce) Velika je razlika između zglobnih i kompaktnih. Zglobni su okretniji i na ravnici su u redu, ali na brijegu zbog stabilnosti dajem prednost kompaktnima. Jadnom davno prije 30-tak ljeta sam u Gorizi vidio traktor koji je bil kompaktan, a imal je zakretne prve i zadnje kotače. Dakle okretnost kao kod zglobih, i stabilnost kao kod kompaktnih. Mislim da je to prava stvar za vinograd na brijegu. Nažalost nisam zapamtil marku.

iwanho te u potpunosti slažem sa tobom Talijani stvarno znaju napraviti mali traktor sa velikim mogućnostima.
Mislim da su tu jedni od najboljih (BCS, Antonio Carraro, Pasquali , Ferrari i sl.

Pasquali i još dan i danas radi traktor koji su zglobni i još im se nakreču prednji kotači,
evo jednog primjera:




Radi se o Pasquali modelu Orion
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
pošto postoje dvije teme o tom traktoru ova ide pod ključ!

A daljnje rasprave o tom traktoru u temi Tuber 40
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh