• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Novine o mehanizaciji

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Dali ima jos naslova,ja kada sam dole kupim Agroglas od Glasa Slavonije i nista drugo nemogu naci.
Ima za lovce,za ribice...ali drugo nista.
 
P

Picek

Guest
suljos kaže:
Dali ima jos naslova,ja kada sam dole kupim Agroglas od Glasa Slavonije i nista drugo nemogu naci.
Ima za lovce,za ribice...ali drugo nista.
Nova Zemlja ali nju ne možeš naći na kioscima, PUP također, Gospodarski list ali oni su se razvodnili..
ne znam dali ima još tkogod.. :?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Do 1995.god. je izlazio dvomjesečno list Agrotehničar u kojem se moglo pronaći sve novo što je postojalo u svijetu.Pratili su trendove u poljoprivredi i za vrijeme komunizma .Stvarno mi je žao što taj list više ne izlazi jer u njemu si mogao pronaći sve novine,razna testiranja ,usporedbe i novotarije.Ima na netu starih brojeva pa potražite da vidite da se i prije 20 i više godina vodilo računa o troškovima,cijenama koštanja i sl.
 
P

paor

Guest
ja sam 15 g. bio pretplatnik Gospodarsko lista i uvijek mi je bilo krivo što imaju više priloga o povrćarstvu, cvijeću i kolačima, nego o sirovoj poljoprivredi. Nabavkom interneta, dao sam otkaz i iako se mučim s engleskim, online ponuda je fantastična.

(čak mislim da papirnatim izdanjima ne predstoji ružičasta budućnost)
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
vstapic kaže:
imate na http://www.agroklub.com/agronews/eu-agroinfo-i-agrotehnika-broj-8/706/ svaki mjesec pdf izdanje tiskovine AgroTehnika

u pretragu upišite 'agrotehnika' pa ćete dobiti i starija izdanja ...

mislim da sam vidio da za 100 kn/godišnje ... dobijate pdf verziju .. a za 200kn tiskano izdanje
<Nesto pozitivno,zahvalujem,inace,kada sam u HR kupujem agroglas, ovdje u CH dobivam (predplacen sam ) Profi kojeg svima prepirucam
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A jel ima taj Profi u nekoj pdf verziji da se skine besplatno svaki broj :?: :?:
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
857
ŠANANA kaže:
A jel ima taj Profi u nekoj pdf verziji da se skine besplatno svaki broj :?: :?:
Ima u .pdf, a besplatno nije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh