• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pitanje

Dalibor Imt

Novi član
Tu od
12 Ožu 2022
Poruka
1
Ima 533 radi nepravilno ujutro teško pali dimi na auspuh i ispod 800 okretaja se ugasi
Dize su nove
Ventili naštelani
Membrani nova
Ac pumpa radi
Ne vuče zrak nigdje
Može pomoč
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Meni je nekada mali Ursus dimio i slabo vukao jer nije imao dovoljno zraka. Stala sam na cesti, podigla sam mu kapu za desetak centimetara, prestao je dimiti i normalno je radio i vukao - bila je slabo stegnuta pa je tokom vremena sama skliznula prem dolje.

Ne tvrdim da je kod tebe isto, ali sam se sjetila toga od prije tridesetak godina jer sam bila sama i razmišljala što napraviti prije nego pješice odem doma po pomoć - probala, i to je bilo to - problem je bio riješen.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Probaj na bosch pumpi otvoriti onu cijev za izlaz goriva jer možda ima zraka u sustavu goriva. Pa vidi kako traktor radi. Neka baca malo gorivo van. Ovo je u slučaju kada traktor stane pa ne može upaliti ili trokira pa je možda i u tome problem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh