• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Posjet farmi SALAŠ

B

bero salaš

Guest
ne kužim se baš u strojeve - no izgleda prebrzo spraši lamelu pa ga - ju i ne trpamo koliko bismo htjeli. Sad miksa maksimalno 1300 kg

mario kaže:
bero salaš kaže:
fora i je u traktoru - ne može on to vrtiti
eh a kad se pravila štala - napraviše preniska vrata


Kaj je preslab za miksericu??
 
Z

zrine892

Guest
mario kaže:
Mjesto se zove Marijanci.

Kak ti se zove rodjak?


pa da...ti si bio na Farmi u Matakovo...siguran sam da si tamo vidio imt-e 5220 zglobaša....koji mu je točak otpao,,,:) tamo smo mi radili prije zemlju državnu..
 
Z

zrine892

Guest
aha...trebao si drugu stranu slikati ;) da da..predivan je...kupi si ga umjesto zmaja..;)
 
B

Bobo

Guest
Nisam ja kriv sto ste vi ljubomorni na ovaj lijep stroj...

Kako sam skuzio da mu je otpao neki kotac, no to nema veze, to se popravi lako ;)

Glavno da je motor tu koji ce raditi bez greske i kad traktor strune u potpunosti, malo treba paziti s njim, kao sa snasom i radit ce duugo i pouzdano bez greske, to sto su ih ganjali po kombinatima, nije problem traktora, nego do svakakvih sofera...

U mom kraju je od 5 sofera bilo bar 2 alkoholicara i od 3 mehanicara je jedan pio... I sad ti daj takvima da rade po cijeli dan i noc pa potrgali bi i nakovanj, a kamo li ne ovakav traktor...

Da su oni svojim ledjima zaradili taj traktor, i dan danas bi bio kao novi, vjerujte mi!
 
Z

zrine892

Guest
ma super...baš tako...od njih 10 zglobaša kojeg sam vidio znači svi su ti zglobaši u kvaru zbog loših šofera...cim su ga zabrazdil kao da si kukuruza orunio tako mu se diferencijel orunio...na zalost...tamo je zemlja teška za obradu i takav traktor nije preporucljiv za rad na teškim TERENIMA.....ali motor na tom traktoru jos uvijek pali na zub...
 
B

Bobo

Guest
Steta sto ti traktori sad propadaju, jer ih je vrijeme pregazilo.

Jedna od zivotnih zelja mi je kupiti takav stari "krs" kako ga nazivas i srediti ga, no to ce pricekati jos kojih 10-ak godina :(
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
Steta sto ti traktori sad propadaju, jer ih je vrijeme pregazilo.

Jedna od zivotnih zelja mi je kupiti takav stari "krs" kako ga nazivas i srediti ga, no to ce pricekati jos kojih 10-ak godina :(
steta da...ali jos uvijek se moze srediti taj traktor i staviti ga u pogon..samo da imaju malo vise mozga...i traktor bi bio prva liga...ali ne zele sa zamarati s time...
 

Jevta

Novi član
Tu od
5 Svi 2016
Poruka
1
Pozdrav,

Vidim da se prodaje traktor. Interesuje me kako mogu kontaktirati vlasnika radi pregovaranja?
 
Na vrh