• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem sa strujom na Vladimircu T25A1

Nikola_Lugomerski

Novi član
Tu od
16 Svi 2023
Poruka
10
Pre 6 meseci sam kupio Vladimirca, i sad zavrsavam struju da ga mogu uskoro voziti na tehnicki.
Medjutim, problem sa strujom je sledeci: Zmigavci i svetla rade, i od jednom ne rade pa se opet pojave i rade normalno.
Onda sam uzeo direkt plus sa akumulatora, stavio na 3 osiguraca i izvukao 3 zice da dovedem napon do svetala zmigavaca i treca za radno svetlo, i sad radi bez problema navedeno.
Ali kad sam danas krenuo da spajam uticnicu za prikolicu, dam levi zmigavac recimo, ta zica na uticnici radi za levi zmigavac ali zato sve ostale zice ( od njih 6, cetiri zice imaju struju iako ne bi smelo ) isto se desava kad upalim poziciju svetle ostale 4 zice na uticnici tj kontakti.
Mozgam pola dana u cemu gresim i gde je problem.
Inace da kazem da je instalacija od uticnice ostala spojena na instalaciju od traktora orginalnu i nema veze sa ove 3 zice na koje sam doveo plus direktan.
Nadam se da je neko imao ovakvu zavrzlamu.
 

Nikola_Lugomerski

Novi član
Tu od
16 Svi 2023
Poruka
10
Vdrapi posebnu masu za utičnicu. Najbrže rješenje
Sutra cu probati, za danas je bilo dosta. Izgubi pola dana, a nista ne uradi.
Nisam jos ni dosao do mase, cak ni spojio nista nisam jer kad upalim zmigivac recimo desni, zica od uticnice desnog zmigavca radi ali zato i ostale pod strujom.
To ti je najgore kad se covek venca sa starim krsevima jaooooo
 

Najnoviji postovi

Na vrh