• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prvi priključak

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Prvi prikljucak

Evo roto-malcera u radu sa IMT539.

Obrisan neispravan link.

Malcer ima 150cm i 539 u travi, bez obzira koliko visokoj, ide kao da nema nista iza sebe: jednako jeli motor isao na 1000 ili 1500 okretaja. Prvo sam kao neiskusan traktorist probao ici u drugoj sporoj, pa treceoj, pa prvoj brzoj da bi vecinu ovakve trave smlatio u drugoj brzoj na 1500 okretaja motora.
Probao sam trnje od jedno 1 cm debljine mlatiti i to ide bez problema i naprijed i u rikverc. Ovo je samo skidanje trave u njivi koja ce tek najesen biti uzorana i zasadjena, a onda bi se preko zime trebalo razmisljati o vibro-kultivatoru za borbu sa travom u zasadjenom vocnjaku.
 
B

Bobo

Guest
Re: Prvi prikljucak

Cekaj malo... jesi vec napravio 50 sati i dotegnuo glavu na traktoru? Nekako mi rano za radove, a znam koliko mu je opterecenje takav malcer...

Mozda i nnije neki teret u maloj travi, no bez razradjivanja i dotezanja glave ne bih radio nista, pogotovo s IMT-om...

549 sam razradjivao 80 sati, pa je opet imao problema...
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Prvi prikljucak

Ma nisam odradio 50 sati. Pa sto da mu radim? Pa ne ide preko 1500 okretaja, to mi reklo da bi trebalo bitri OK. Pa ne mogu 50 sati samo u voznji napraviti. Napravio sam sveukupno 12 sati od kojih jedno 10 u cistoj voznji sa maksimalno 1200-1400 okretaja motora, a dva-tri sata sa tim malcerom na ne vise od 1400-1500 okretaja.
Reci kako da ga razradjujem do zatezanja glave? Ne planiram nista vise s njim raditi osim taj malcer. A to da mu je tesko, nebih se slozio jer traktor radi jednakim zvukom kao i kad se na istoj brzini motor okrece bez ikakvog prikljucka. Pretvorio sam se u oko i uho da cujem jeli dobro radim ..... U stvari, sto to uopce znaci "razradjivati"?
 
B

Bobo

Guest
Re: Prvi prikljucak

Ovako, razradjivanje motora ti znaci slijedece: kad se motor sklopi, karike, klipovi i cilindri se nisu "navikli" jedni na druge, pa se polaganim trosenjem navikavaju jedno na drugo, te motor dolazi do svojih stvarnih performansi.

Ako ne radis nista drugo, do kosnje trave s tim malcerom, onda nemas brige, ali ako ides u neki gusci drac, i te kako ce traktor mijenjati zvuk, no o tom potom...

Ja sam 549 razradjivao kako su mi upute u knjizici pisale, minimalno 50 sati, i svakih 10 sati kratkotrajno opterecenje traktora uz selo, niz selo pri 2000 okretaja i onda slijedecih 10 sati opet polako nek se sati vrte. tako sam radio 80 sati. Po knjizici je dovoljno 50, a vecina ljudi razradjuje 100. Ja do 100 nisam imao vremena, jer je traktor s 80 sati dobio dotezanje glave i prestelavanje ventila te je isao raditi u sjetvu... Kako su mi karike mijenjane, opet sam 50-ak sati morao polako da se one urade po cilindru. U protivnom su karike mogle popucati, ako na nerazradjenom motoru odmah dajes gasa i ides s njim raditi. Cest slucaj na IMT-u.

Normalni traktori dodju vec razradjeni i sa svim novim uljem, tako da odmah po dolasku na gospodarstvo moze ici orati, no IMT nije normalan traktor ;)

Uglavnom, sve vijke podotezi na njemu, posebno kotace. Vec sam ti negdje napisao da svakako svaki spoj dotegnes(Kljuc 19) jer je to samo sastavljeno reda radi, da se u kamionu ne raspadne... Na 549 sam svaki vijak mogao okrenuti jos za skoro cijeli krug, a to je jako jako lose i putem mi se jedan zadnji kotac odvrnuo, i malo se se razrokale rupe za vijke na njemu, no nije strasno...

Svakako ga prvih 100-tinjak sati cuvaj, i ako ne moras ici raditi nesto tesko, nemoj. Sebi si ga kupio, i sebi ga razradjujes.

I, dok nisam zaboravio, na prvom servisu nemoj skrtariti, vec mu promijeni SVE ulje, cak i u mjenjacu, jer pitaj boga koliko je taj traktor stajao negdje i kakvo je ulje unutra... A Traktor ce ti biti zahvalan dugo dugo vremena. Na mom 539 je ulje samo jednom mijenjano u preko 25 godina a na mjenjacu se ne pozna da je radio. Sto se servisne knjizice tice, moras svake godine mijenjati ulje u hidrauliku, a to, iskreno, mozes komotno zanemariti. na tebi je, ali prvi puta ga obavezno mijenjaj.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Prvi prikljucak

E, da, da . I ja sam tako shvatio cijelu pricu sa IMT-om. Malo si me uplasio, ali jasno je da nisi bas mislio da ga 50 sati vozam po selu ;) (i ovako me malo cudno gledaju :) dosao iz grada u rodno selo i dovukao novi traktor i nekakav helikopter iza njega, a nikad u zivotu se poljoprivredom nije bavio) Naravno da necu ici s njim raditi stvari koje bi inace i mogao odraditi.
Sto se tice dotezanja vijaka i matica :) cak u uputi i pise da bi to trebalo provjeriti prije svake voznje ;) Kupio ja cijeli set kljuceva :) nek' se nadje :)
Kakvo je stanje sto se tice hidraulike? Dali tu treba paziti u pocetku? (Ne planiram nista tesko dizati, ali cisto informacije radi. Za motor vise manje znam, ali za hidrauliku ne znam)
 
B

Bobo

Guest
Re: Prvi prikljucak

s hidraulikom mozes raditi sto god hoces, samo obavezno na prvom servisu promijeni ulje unutra...

A sto se razradjivanaj tice, puno ljudi u mom kraju koji su mogli cekati nisu apsolutno nista radili prvih 100 sati, samo se vozali okolo... I dan danas ti traktori rade ko urice.

Bio je jedan mamlaz koji je kupio novi motor na svoj 539 i nije ga uopce razradjivao, vec odmah u oranje... Eno ga, traktor pali gore nego moj star preko 25 godina...
 

Najnoviji postovi

Na vrh