• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Ruke hidraulike i vučna kuka za Landini

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pozdrav,

Kupujem ruke hidraulike i kliznu kuku za vuču za traktor Landini PowerFarm 85, 2008. godina. Mislim da paše i od Massey Fergusona.

Trebam ruke, španere i regulatore visine ruku. u prilogu slika kak to zgleda na traktoru koji ima svu opremu te kako izgleda na mojem. Zanemarite kuku koja je od Case-a i preuska je u šlicu odnosno šlic po kojem klizi je preširok. Doduše možda i navarim sa svake strane 5 mm flah pa to riješim

PS: trebam i poteznicu.... i to kupujem... bilo bi dobro da je sve CAT 2
 

Prilozi

  • landini__powerfarm_95_2008_2_lgw.jpg
    landini__powerfarm_95_2008_2_lgw.jpg
    39 KB · Pregleda: 40
  • Moj landini.jpg
    Moj landini.jpg
    64.5 KB · Pregleda: 40

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Zainteresiran, kakvo je stanje?

Može kontakt broj u privatnoj poruci?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kolega Johnny Boy došao ostavio jedan post i nestao?
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,970
Naletio na ovo na fejsu. Možda bi ti pasalo kaj..
 

Prilozi

  • Screenshot_20211112-103640_Facebook.jpg
    Screenshot_20211112-103640_Facebook.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 17

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Fala Matija, kontaktiral sam čovjeka ali mi se slabo javlja.... nezna ili nije provjerio da li je komplet ili ne itd....

Inace nemrem vjerovati da ima toliko problema s tim rukama, nema ih na tržištu, mislim rabljenih,.,..čak sam i švercere posjetil , nitko nema...
 
Posljednje uređivanje:

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,970
To je očito problem svih današnjih trgovaca, stave oglas i onda ne odgovaraju na osnovna pitanja..
Nemamo svi vremena sjest u auto i vozit se 100+km, pa se razočaramo u viđeno.
A slike i informacije se mogu poslat u par klikova
 

Najnoviji postovi

Na vrh