• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stihl hp ultra ulje

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Gdje si kupio, i koja je cijena? Jesi isprobao?
Comet, cjena mislim oko 60kn.
A kako vi to isprobavate jel ulje valja ili ne?
Meni isprobavaju susjedi i znanci,dok se im strojevi pokvare dođu meni, pa mi onda referiraju koja mješavina, postotak i naravno svi imaju kvalitetna ulja. Ovaj hikoki mi se jako dobro pokazao i u skuterima, a da ne velim da oni mali agregati rade fenomenalno.
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Sigurno je puno veća kvaliteta Husqvarna XP od 165.00 kn. Kvaliteta ulja je itekako bitna
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Ja vjerujem da je husqvarnino ulje bolje od ine ali ovo je xp ulje skupo.Ja imam motorku 372 xp u koju bi trebalo tociti xp ulje ali ja tocim ls ili inino i jos nisam vidio razliku.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Neda mi se sada bezveze raspravljati.
Sigurno je puno veća kvaliteta Husqvarna XP od 165.00 kn. Kvaliteta ulja je itekako bitna
Vjerovatno je mada cijena ne igra ulogu
 

Ivan45

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2021
Poruka
119
Koliko košta litra ulja za mješavinu od Ine, iako ja mislim da oni možda i nemaju pakiranje od litre
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,596
Evo momci. Husqvarnino xp ulje u ramdinom pakiranju. Cjena negdje oko 90 mislim. Jedno i drugo se radi u francuskoj...
Screenshot_2021-05-19-21-39-36-490_com.android.chrome.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh