• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
Hvala ZJ na savetu.
Da li imas BC174 ili si imao prilike da je koristis?
Ovako izgleda adapter, cemu sluze ove dve rupe na njemu?
View attachment 72843
Te rupe su ti za "ključ" da adapter odšarafiš s navoja na glavi. Imam BC174, s "mojim" adapterom, kak sam ti pokazal prije. Nisam još kosil z njom, jer je još uvijek aktivna T45 (po novom T45x), a i sad manje kosim z 335, jer sam kupil FS461, ona je moćnija za veliku travu. Budem montiral BC174 glavu, pa ti poslikam kak izgleda na reduktoru...

Pitanje u vezi zastite H535RXT,
na slici sam prikazao deo plastike koji se dosta haba-grebe, da li se neko setio kako ga zastiti ili pak ima neki predlog kako uradit?
Unazad par godina su uradili zastitu kod H545RX, dok za H535RXT bas i nisu zainteresovani bili do sad.
View attachment 72844
Moja 335 nema te plastike, već golu metalnu cijev, i to mi je dosta pohabalo onaj jastučić na naramenicama.
 
Na vrh