• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Voćarski strojevi

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Ja sam našao na njuškalu za 1550 sa 2 baterije i punjačem
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Imaju doslovno 3 komada. Zvao ja.

Uopće ne dolaze... Baterije i punjač isto moraš okolo tražiti..

Kažu uvoznici da im ništa od robe ne dolazi..

Na autohrvatska je najjeftinije 999 kn.. Ali imaju još 2 komada. Pričao prije pola sata s njima...


Sljedeća isporuka negdje u 4. Mjesecu
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Ja sam našao na njuškalu za 1550 sa 2 baterije i punjačem


To što si našao ne znači da ima... Nitko u hrvatskoj nema u kompletu s punjačem i baterijama... Doslovno je 10 ljudi kod mene u udruzi htjelo kupiti i sjeli smo i zvali sve... Ali sve..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Hvala na informaciji,skratio si mi muke,onda zasad ostajem na običnim
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Jel ih ima? To što piše na internetu da se može naručiti samo znači da se možeš upisati na listu čekanja. Tako su mi rekli kad sam ih zvao... Kao i 5 drugih stranica koje sam zvao.

Pojavio se solo alat na par mjesta za kupiti... Ja ga na kraju uzeo za 999kn u auto Hrvatska.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Govorite o bosch pro prunar, jel toliko dobar da samo nejga trazite. Pitam jer sam i ja u potrazi za skarama na akku,
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Iskreno...nije toliko dobar...

Ali je jeftin ko kinez, sa 3 godine garancije, baterija na svakom ćošku, dijelova ima, baterije se mogu koristiti ili iskoristiti od svih drugih 12v alata.

I dobro radi, dugo radi i kvalitetan je...


Sad vjerujem da su campagnola, felco...da su bolji... Ali najeftiniji od ta dva su ko 3 boscha skupi...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Znači megametal rasipač

500l
Inox lijevak, inox lopatice, inox adapter za bacanje u 2 reda
Cerada

7125 kn

Sunce ti poljubim...
 

Najnoviji postovi

Na vrh