• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vučji jezik

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
121
20230703_063912.jpg
Samonikla u vrtu koji je bio kupljen jesenas. Kad sam počeo uređivati vrt, bile su male presadnice pa sam ih presadio u kutak da vidim što će biti. Škrta, nepognojena zemlja, obilne kiše, sušni dio.. ništa im nije smetalo. Konzumiramo je već vise od tri mjeseca i tek sad ide par glavica u cvijet. Po internetu i "bakicama" radi se o staroj sorti "Vučji jezik". No podataka o uzgoju i nema ili su neupotrebljivi. Ima li netko tu sortu i zna li kakvi su joj zahtjevi za bolju proizvodnju.. iako sam i ovako zadovoljan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh