• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor gorivo problem

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
16
Pozdrav forumaši, imam problem sa gorivom na zetoru. Preko noći mi vrati i sutra dan moram napumpati 2-3 puta pumpicu da bi mogao upaliti traktor. Promijenio sam sva crijeva i podloške i na bosch pumpi onaj Nepovratni ventil i opet vrati. Pitanje je kako da ispitam gdje mi vuče zrak da vrati sistem preko noći. Posto je rezervar dolje nemoze mi nigdje gorivo pokazati da curi na spoju.
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
16
Misliš povrat sa dizni?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,121
Promjeni to crijevo. Najvjerojatnije je uzrok u njemu + nove podložne pločice. Ne košta puno samo ga je malo teže zamijeniti jer je iza pumpe.
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
16
A evo još to nisam promjenio,možda je i do njega, al definitivno ću još i to promjeniti i podloske obavezno. Jbg kad je dolje rezervar pa nemoze pokazati gdje je točno problem.
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
125
Crijeva ste samo zamjenili tako da ste stavili nova na one niple? Nije onako stisnuto hidraulikom kao hidraulicna?
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
16
Crijeva koja sam mijenjao su sa šelnama a taj povrat što ide na dizne i iza bosch pumpe je upresan... Njega nisam promjenio ali budem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
16
Mijenjam ga pa javim jel to bio problem, al kako sam sve ostalo zamijenio znači to je to,jedino je to crijevo ostalo
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
16
Sve sam te i stavljao ovo što sam mijenjao oko filtera i AC pumpe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh