• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. L

    POLJObirtija

    Za pajdaše se navek najde i bu se našlo. :ppozdrav:
  2. L

    Gorivo ti ljuto ...

    I zato dižem kupicu vu zrak u ime svih budala ovog svijeta. Da nije njih ne bi bilo ni ovog našeg uspjeha. :ppozdrav:
  3. L

    POLJObirtija

    Ve nema Merilinke, ali navek se negdo najde. :giggle:
  4. L

    Isplata poticaja

    Je ako je tak onda moram reči ženi da raspakira torbe, ništa od mora ove godine. :cry: :cry:
  5. L

    POLJObirtija

    Dajte najte.To ne bi uspio napraviti ni drug Tito da je živ, a on je bio dobar organizator pod geslom ¨svi kao jedan¨. Mislim da je bi bilo vrijeme da se zaključi storija o koroni inače bu to trajalo duže od rasprave o ustašama i partizanima. Je, bilo je nekaj, samo se ne zna kaj. To je bilo i...
  6. L

    Vremenske prilike-neprilike

    U Kc na sreću, za sada, nije bilo tuče, ali se napadalo kao ludo. Izgleda da to još nije sve i da bude još. Malo prije je ponovno počelo padati.
  7. L

    POLJObirtija

    Pri nama takva gospoda jedu seno i idu muuuuuuu.💋
  8. L

    POLJObirtija

    Na govedu moreš napisati bilo kaj i pofarbati ga u bilo koju farbu, ali govedo ostaje govedo. Da je drug Tito živ ne bi to sigurno bilo tak. Nekaj bi se i nas pitalo. Dok su drugovi postala gospoda sve je otišlo k vragu.
  9. L

    Vremenske prilike-neprilike

    Zamračilo se kaj da bude sudnji dan. Vjetar se smiril, pomalo pada kišica, u daljini grmljavina. Nadam se da to nije priprema za nekaj gorega? Kaj vele varaždinci?
  10. L

    POLJObirtija

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/anthropic-blokirao-fable-5-u-eu-nalog-washington-tehnoloska-suverenost-15718028?cx_linkref=jl_home_teme_dana Umjesto da ga opale nogom u debelu guzicu Macron mu priprema grandiozni doček. Pa tko je tu više lud? Govedu treba reči da je govedo i ako to nije...
  11. L

    Šta smo radili danas 2

    Suseda bi pala i na bombone 505 sa crtom, mački ne padaju ni na whiskas. Lukavi su oni i preračunati, moja se sreća kaj i suseda nije takva. :ppozdrav: Takvi mački su najbolji jer su lovci i nisu ovisni o nikome.
  12. L

    Šta smo radili danas 2

    Sad su počeli izlaziti van. Preselila ih je iz grma u šupu na sigurno. Jedno je nastradalo, ako ne i više. Pojma nisam imal da su ostali na životu jer je ona danima hodala okolo i tužno mijaukala tražeći ih. Malci su svih mogućih boja. Jedno je tamno sa žutim i bijeli detaljima, a drugo je...
  13. L

    Šta smo radili danas 2

    Žena je prešla nekam na nekakvu kulturnu manifestaciju Šrukli i gibanica, a ja onda imam inventuru u podrumu. :ppozdrav:
  14. L

    Šta smo radili danas 2

    Idem u jutro do voćnjaka nahraniti mačku i dva mala mačića koje je uspjela sačuvati. Kako je na traktoru bio i trimer rekoh idem usput i malo poflaksati kod ulaznih vrata. Još nisam ni započel kad ono otpadne ručka. Je, če nejde nejde. To je samo dokaz da u nedjelju ne treba ništa delati. Onda...
  15. L

    JEČAM sjetva-žetva 2012-2026

    Žito objavilo okvirne cijene na svojim stranicama. https://zito.hr/hr/novosti/zito-kotacija-cijena-10-06-2026
  16. L

    POLJObirtija

    Kaj se mene dotikavle ja bi najraši na koncert vu Varaždin.
  17. L

    POLJObirtija

    https://www.24sata.hr/news/foto-koncert-partizanskih-pjesama-u-zagrebu-hdz-se-zalio-pogledajte-fotografije-1134202/1 Da li je netko od forumaša bil na koncertu? Ja sam htel dojti, ali me žena nije pustila. Ve sigurno slijedi odgovor-koncert ustaških pjesama. Nikako da se odmaknemo od ustaša i...
  18. L

    MF 50 B (bager) gdje nabaviti dijelove

    Ima Ina i ulja Super turbo i Super max. Po trgovinama se znaju naći po cijeni neznatno većoj od Super 5. To su sigurno kvalitetnija ulja pa ćeš mirnije spavati.
  19. L

    Općenito

    Ostalo ti je da još probaš sa 4 litre totala i litrom vode. Ako nejde ni tak onda čisto, barem ja tak delam. Vodu ne koristim, samo čisto. :ppozdrav:
  20. L

    Krumpir

    Od kuda pak sad svinje? Pa kaj nije ministar poljoprivrede svojim ukazom riješil problem divljih svinja? Nemojte da se čovjek mora ponovno baviti već riješenim problemom uz sve druge silne obveze oko boljitka poljoprivrede.:unsure:
  21. L

    POLJObirtija

    Ako more ja bi dva. Jednoga za mir u svijetu, a drugoga za ljepotu i pamet.
  22. L

    Traktorska kosilica ili traktorčić

    Ako znaš sam rastaviti i sastaviti fregazer onda ti nikakvi forumski savjeti ne trebaju. Svaka čast i samo tako. Pusti ti forumska naklapanja. :ppozdrav:
  23. L

    Šta smo radili danas 2

    Bolje vu klet i vu podrum nego kopati oko kanalizacije. Nije zet bedast. :ppozdrav:
Na vrh