• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

4-redna ručna sijačica

• Temu pokrenuo fcjan
  • Datum prvog posta
F

fcjan

Guest
Kao prvo htio bih vas sve pozdraviti! ;)
Ovako, zanima me dali ima gdje u blizini za kupiti ili preko neta za naručiti ručna sijalica, tipa ovakva s donje slike.
Jedino što sam našao je s američke stranice za 250$ ali mislim da ima i boljih načina za kupovinu.
Zahvaljujem! :partyman:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ovako, zanima me dali ima gdje u blizini za kupiti ili preko neta za naručiti ručna sijalica, tipa ovakva s donje slike.
Jedino što sam našao je s američke stranice za 250$ ali mislim da ima i boljih načina za kupovinu.

Za sijaćicu neznam sorry ! Dobro nam došao :supz:

F

fcjan

Guest
zahvaljujem svima, očito jedino još tog ima u americi.. imam doma jednu koja je u lošem stanju, uvezena iz Austrije prije 20 tak godina pa bi rado zamijenio..
P.S. onaj link s njuškala, bilo bi dobro al mi treba mali razmak zato jer je to najviše za špinat, matovilac, rotkvicu itd..
hvala svima opet, evo piva na moj račun :drinkers:

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250

Ima firma Nibon pak d.o.o.,ali jednoredne sa mogućnošću povezivanja u troredne...
Isto tako imaju i ručne kultivatore za međuredno brljanje...

Najnoviji postovi

Na vrh